ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی

کسب سود حتی در روزهای پرتنش بازار

رمزارها به‌عنوان یک نوع دارایی، بسیار دچار نوسان هستند. در چند ماه گذشته، بیت‌کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر بیش‌ترین روند نزولی را داشته اند. پس از سقوط بیت‌کوین، قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش سریعی را تجربه کرد. برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری دارند، بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند یک گزینه جذاب باشد. اما حجم نوسانات شدید این بازار همچنان بسیاری از سرمایه‌گذاران را نسبت به قابلیت‌های چشمگیر رمزارزها دچار تردید می‌کند. در این مقاله، به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی میپردازیم.

بیت‌کوین (Bitcoin)

بدیهی است که مشابه هر سرمایه‌گذاری سوداگرانه، خرید بیت کوین ریسک دارد. بیت‌کوین از زمان آغاز به کار خود، اولین دارایی دیجیتالی بود که اکوسیستم فعلی ارزهای دیجیتال را ایجاد کرد. حتی پس از نوسان شدید قیمت و ورود به کانال نزولی، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران رمزارز از درک پتانسیل واقعی بیت‌کوین بسیار شگفت‌زده هستند. بنابراین، بیت کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی است.

اتریوم (Ethereum)

اتریوم ارز دیجیتالی است که بر اساس اصول مالی غیرمتمرکز ساخته شده، زیرا محصولات و خدماتی که در بستر اتریوم جریان دارند، برای هر کسی که می‌تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد در دسترس است. اتریوم یک سیستم بلاکچین منبع باز غیرمتمرکز است که به‌عنوان یک پلتفرم شبکه برای بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر عمل می‌کند و قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز را اجرا می‌کند. بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو مشتاقانه منتظر نسخه Eth 2.0 هستند، که انتظار می‌رود سریع‌تر و کارآمدتر باشد.

کاردانو (Cardano)

ارز دیجیتال کاردانو یک پلتفرم بلاکچین اثبات مالکیت است که بر اطمینان از اینکه مالکان می‌توانند در عملکرد شبکه مشارکت کنند تمرکز دارد. این واقعیت که کاردانو در زمینه تسهیل تراکنش‌های DeFi (غیرمتمرکز) و قراردادهای هوشمند از نظر انرژی کارآمدتر و برتر است، رمزارز کاردانو را به یکی از مفیدترین ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند. همچنین، کاردانو گزینه‌ای جذاب برای آن دسته از سرمایه‌گذاران رمزارز است که می‌خواهند ارزهایی خریداری کنند که تا به حال قیمت گزاف نداشته ‌اند. ارز Cardano یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی است.

پولکادوت (Polkadot)

پولکادوت یکی از هیجان‌انگیزترین پروژه‌هایی است که در بازار ارزهای دیجیتال ظهور کرده است. پولکادوت علاقه سرمایه‌گذاران را به خود جلب می‌کند، زیرا تعاملی‌تر است. توسعه‌دهندگان می‌توانند زنجیره‌های بلوکی را به سیستم پولکادوت پیوند دهند و حتی بلاکچین‌های کاملاً جدیدی ایجاد کنند. این یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری‌شده برای خرید امروز و نگهداری برای همیشه است.

ترا (Terra)

ترا یک پروتکل بلاکچین است که از استیبل‌کوین‌ها برای تقویت پرداخت‌های جهانی با ثبات قیمت استفاده می‌کند. این شبکه پرداخت‌های قابل برنامه‌ریزی رقابتی، لجستیک و زیرساختی را ارائه می‌کند که بر ساده‌سازی استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز و توسعه استیبل‌کوین تمرکز دارد. علاوه بر این، رمز ارز Terra به‌شدت بر قابلیت همکاری متمرکز است. این شبکه برای اجرا روی چندین زنجیره طراحی شده است.

ارز دیجیتال XRP

رمزارز XRP یا Ripple یک ارز دیجیتال اوپن سورس است که از یک دفتر کل توزیع‌شده اوپن سورس استفاده می‌کند. دو مزیت بزرگ XRP سرعت و هزینه پایین هر تراکنش است. میانگین زمان برای انجام هر تراکنش پنج ثانیه است.

ارز دیجیتال Chainlink

LINK یک لایه انتزاعی بلاکچین است که قراردادهای هوشمند متصل جهانی را فعال می‌کند. ارز دیجیتال چین‌لینک نه تنها ترکیب ایده‌آل یک پروژه را با فناوری مناسب در پشت آن ارائه می‌دهد، بلکه منابع کافی برای توسعه بیش‌تر نیز در اختیار دارد. شاید بهترین ویژگی Chainlink این است که جامعه سرمایه‌گذاران فوق‌العاده‌ای دارد. بنابراین، بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو، Chainlink را به ارزهای دیجیتال دیگر ترجیح می‌دهند.

فلوکی اینو (Floki Inu)

رمزارز فلوکی اینو از زمان آغاز به کار خود عملکرد ثابتی از خود نشان داده است. از دسامبر ۲۰۲۱، ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۱.۰۶ میلیارد دلار آمریکا می‌رسد. چنین رقمی برای ارز دیجیتالی که حتی یک سال کامل از پیدایش آن نمی‌گذرد، بسیار چشمگیر است. اگر به‌تازگی وارد دنیای کریپتو شده‌اید و نمی‌خواهید ریسک بالایی داشته باشید، فلوکی اینو می‌تواند ارز دیجیتال مناسبی برای شما باشد.

دوج کوین (Dogecoin)

دوج‌کوین یکی از محبوب‌ترین توکن‌ها است، حتی اگر از ابتدا به‌عنوان یک شوخی ایجاد شده باشد. دوج‌کوین به سرمایه‌گذاران کریپتو امکان می‌دهد تا اولین تجربه‌هایشان از ارزهای دیجیتال را رقم بزنند و در مورد نوسانات بازار رمزارز بیاموزند. با توجه به ماهیت سوداگرانه ارزهای دیجیتال، محبوبیت یک ارز بسیار حائز اهمیت است. Dogecoin به اندازه ارزش کنونی بازارش ارزشمند است، زیرا سرمایه‌گذاران معتقدند ارزش توکن‌های این ارز دیجیتال افزایش می‌یابد.

ارز دیجیتال Aave

توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال Aave برای اینکه شبکه در دسترس همه کاربران قرار بگیرد، دقت زیادی به خرج داده اند. دسترسی آزاد و سهولت استفاده، پلتفرم AAVE را برای سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی ایده آل کرده است. در نتیجه، رمزارز Aave به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های DeFi در جهان تبدیل شده و یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در بازار نزولی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا