#مهسا_امینی
ارزهای دیجیتال جدید برای سرمایه‌گذاری

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۲

۷ ارز دیجیتال نوپا که آینده درخشانی دارند

ارزش بازار ارزهای دیجیتال پس از درخشش بی‌سابقه در سال ۲۰۲۱، اکنون به بیش از ۲.۲ تریلیون دلار رسیده است. افزایش ارزش این بازار طی یک سال گذشته زمینه را برای راه‌اندازی بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید جهت سرمایه گذاری و ایجاد بازدهی عظیم برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

در ادامه، به معرفی ۷ ارز دیجیتال نوپا می‌پردازیم که انتظار می‌رود سرمایه خریداران را چند برابر کنند.

۱- ارز دیجیتال Lucky Block: برترین پروژه ارزهای دیجیتال با پتانسیل قیمت بسیار زیاد

انتخاب برتر ما در بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ارز دیجیتال Lucky Block است. Lucky Block یک پلتفرم قرعه‌کشی مبتنی بر بلاکچین است که به‌دنبال استفاده از فناوری غیرمتمرکز برای بهبود قابل توجه تجربه ارائه‌شده توسط سیستم‌های قرعه کشی قدیمی است.

توکن اصلی Lucky Block، با نام LBLOCK، بخش مهمی از پلتفرم را تشکیل می‌دهد و برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و خرید بلیط‌های لوتو استفاده می‌شود. علاوه بر این، از آنجایی که جک‌پات‌ها در LBLOCK پرداخت می‌شوند، برندگان می‌توانند فورا جوایزیشان را دریافت کنند!

پیش‌فروش ارز دیجیتال لاکی بلاک به‌دنبال تقاضای عظیم سرمایه‌گذاران به‌فروش رسید و ۵.۷ میلیون دلار بودجه برای پلتفرم به ارمغان آورد. با توجه به هیاهویی که پلتفرم به پا کرد، توسعه‌دهندگان لاکی بلاک تصمیم گرفتند که توکن LBLOCK را زودتر از موعد مقرر در صرافی PancakeSwap قرار دهند، که منجر انجام معاملات به حجم بیش از ۳.۴ میلیون دلار در اولین روز فروش توکن شد. تیم‌توسعه دهنده ارز دیجیتال Lucky Block هدف‌شان را برای اضافه کردن توکن در صرافی Binance در طول سه ماهه اول ۲۰۲۲، قبل از راه‌اندازی رسمی قرعه کشی در ۵ فروردین، تعیین کرده اند.

در نهایت، موفقیت پیش‌فروش و فهرست تعویض PancakeSwap، منجر به واکنش بسیار زیادی در جامعه لاکی بلاک شد، به‌طوری که اکنون بیش از ۲۴۰۰۰ عضو در گروه تلگرام این پلتفرم فعال هستند. به‌همین دلیل، LBLOCK یکی از انتخاب‌های ما در لیست ارزهای دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۲ است.

۲- Decentraland (MANA): بهترین ارز دیجیتال برای خرید برای ارائه در Metaverse

Decentraland یکی دیگر از ارزهای دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری‌ست، زیرا این پلتفرم امکان فعالیت در متاورس را ارائه می‌دهد که زمینه‌ای برای کسب درآمد از آیتم‌های درون بازی فراهم می‌کند. به این ترتیب، Decentraland یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها با کاربرانی که می‌توانند املاک مجازی به نام LAND را خریداری و بفروشند، برای سرمایه‌گذاری در متاورس است. علاوه بر این، آیتم‌های درون بازی را می‌توان در بازار Decentraland معامله کرده و یک اقتصاد کاملاً کارآمد ایجاد کرد. با توجه به اینکه MANA در حال حاضر تنها با ۳.۲۰ دلار معامله می‌شود، پتانسیل صعودی قابل توجهی برای ماه‌ها (و سال‌های آینده) برای این ارز دیجیتال وجود دارد.

۳- Polkadot (DOT): بهترین بلاکچین رمز‌گذاری‌شده با مقیاس‌پذیری بی‌سابقه‌

ارز دیجیتال Polkadot پروتکلی نوآورانه است که هدف آن ایجاد قابلیت همکاری میان بلاکچین‌هاست. در حال حاضر، اکثر بلاکچین‌ها به‌صورت جداگانه اجرا می‌شوند و اشتراک‌گذاری داده‌ها با سایر پلتفرم‌ها را دشوار می‌کند. از طریق رویکرد پردازش موازی پولکادوت، بلاکچین‌ها می‌توانند به‌عنوان «پاراچین» در سیستم عمل کنند و مقیاس‌پذیری (Scalability) بسیار بالاتری را ممکن می‌سازند. در نهایت، این بدان معناست که توسعه‌دهندگان، در حالی که همچنان به هر بلاکچین اجازه می‌دهند استقلال خود را حفظ کند، می‌توانند اپلیکیشن‌های چند پلتفرمی ایجاد کنند. به‌طور کلی، به نظر می‌رسد که سیستم پولکادوت نحوه عملکرد دنیای ارزهای دیجیتال را تغییر می‌دهد و آن را به یک توکن هیجان‌انگیز برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲ تبدیل می‌کند.

۴- Chainlink (LINK): ارز دیجیتالی ارزان برای خرید با آینده روشن

به‌دلیل ماهیت غیرمتمرکز بلاکچین‌ها، دستیابی به داده‌ها بدون به خطر انداختن اصول اولیه امنیت دشوار است. ارز دیجیتال Chainlink با ارائه راهی برای دریافت داده‌های دنیای واقعی توسط بلاکچین‌ها در حالی که غیرمتمرکز باقی می‌مانند، این مشکل را حل می‌کند. با استفاده از اوراکل‌های Chainlink، (قراردادهای هوشمندی که بر بستر بلاکچین اجرا می‌شوند) داده‌های منابع غیربلاک چینی را می‌توان به قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم تحویل داد و به آن‌ها اجازه عملکرد صحیح را می‌دهد.

این سرویس در اکوسیستم کریپتو بسیار ارزشمند است، به همین دلیل به نظر می رسد که Chainlink سال ۲۰۲۲ رشد فوق العاده‌ای داشته باشد.

۵- Curve (CRV): محبوب‌ترین ارز دیجیتال برای خرید با بازدهی بیش از ۴۰۰ درصد

Curve یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (DEX) است که بر تجارت استیبل‌کوین تمرکز دارد. با استفاده از Curve، سرمایه‌گذاران می‌توانند استیبل‌کوین‌ها را با کارمزد کم و بدون اسلیپیج (slippage) مبادله کنند. Curve با استفاده از استخرهای نقدینگی که سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد دارایی‌هایشان را سرمایه‌گذاری کرده و بازده قابل‌توجهی تولید کنند، کم‌ترین کارمزد را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، از آنجایی که ارز دیجیتال Curve غیرمتمرکز است، کاربران نیازی به بررسی دقیق KYC (احراز هویت مشتری) مانند صرافی‌های متمرکز ندارند و Curve را به چشم‌اندازی جذاب برای آینده DeFi (امور مالی غیر متمرکز) تبدیل می‌کند.

۶- Avalanche (AVAX): بهترین ارز دیجیتال جدید برای خرید در سال ۲۰۲۲

همانطور که بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال از مشکلات اتریوم مطلع هستند، مقیاس‌پذیری در حال حاضر یک مسئله مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال Avalanche به نظر می رسد این مشکل را با ارائه یک پلتفرم با سه بلاکچین مجزا حل کرده است. هر بلاکچین بر یک جنبه از شبکه تمرکز می‌کند، به این معنی که ارز دیجیتال Avalanche می‌تواند زمان سریع تا نهایی شدن (TTF) و هزینه‌های پایین را فراهم کند. علاوه بر این، Avalanche از دو مکانیسم توافقی (به نام‌های Avalanche و Snowman) برای حفظ ایمنی و یکپارچگی در شبکه استفاده می‌کند. در نهایت، استفاده از این مکانیسم‌ها باعث می‌شود Avalanche جایگزینی امن و قابل دوام برای بسیاری از پلتفرم‌های محبوب امروزی باشد.

۷- Polygon (MATIC) – بهترین ارز دیجیتال برای خرید به‌عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت

بیش‌تر دوستداران ارزهای دیجیتال از مشکلات مقیاس‌پذیری اتریوم از جمله هزینه‌های بالای gas و سرعت پایین انجام تراکنش آگاه هستند. Polygon با ارائه یک راه‌حل مقیاس‌پذیر سازگار با شبکه اتریوم به حل مشکلات اتریوم کمک می‌کند. رمزارز Polygon به‌عنوان یک زنجیره جانبی کار می‌کند که به موازات بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود و سرعت تراکنش‌های سریع‌تر و کارمزد کم‌تری را ارائه می‌دهد. همچنین، از آنجایی که Polygon با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، برای توسعه‌دهندگان آسان است که اپلیکیشن‌های خود را به پلتفرم Polygon منتقل کنند یا حتی آن‌ها را در شبکه ایجاد کنند. به‌نظر می‌رسد تسلط اتریوم بر بازار ارزهای دیجیتال ادامه‌دار باشد و از این رو Polygon احتمالاً یک راه‌حل مقیاس‌پذیری مفید برای توسعه دهندگان در سال ۲۰۲۲خواهد بود.

نحوه خرید ارزهای دیجیتال جدیدی برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۲

در نهایت، روند خریداری برخی از ارزهای دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری را، که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، مرور می‌کنیم. در ادامه، راهنمایی‌های گام به گام در مورد نحوه خرید رمزارز Lucky Block آورده شده که به‌سادگی و در زمان کم قابل انجام است.

نحوه خرید ارز دیجیتال Lucky Block

۱- ایجاد یک کیف پول رمزنگاری شده: یک کیف پول رمزنگاری شده را از طریق یک ارائه‌دهنده کیف پول معتبر (مانند MetaMask) راه‌اندازی کنید تا بتوانید توکن‌های LBLOCK را با خیال راحت پس از خرید ذخیره کنید.

۲-خرید BNB: یک حساب کاربری با یک کارگزار یا صرافی تنظیم‌شده ایجاد کنید و مقداری بایننس کوین (BNB) خریداری کنید. پس از خرید، دارایی‌های را به کیف پول رمزنگاری منتقل کنید.

۳- کیف پول را به تبادل PancakeSwap متصل کنید: به وبسایت PancakeSwap بروید و روی «Connect» کلیک کنید. دستورالعمل‌های صفحه را دنبال کنید تا کیف پول‌تان را به صرافی پیوند دهید.

۴- خرید Lucky Block: «LBLOCK» را در نوار جستجو جستجو کنید و پس از ظاهر شدن روی آن کلیک کنید. در صفحه فهرست توکن، مقدار BNB را که می‌خواهید با LBLOCK مبادله کنید، وارد کنید، مبادله را تأیید کنید و تعداد مربوطه از توکن‌های LBLOCK به‌طور خودکار به کیف پول رمزنگاری شما منتقل می‌شود.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا