در نبرد اسپایدرمن علیه ولورین چه کسی پیروز خواهد شد؟

تام هالند عنوان می‌کند که اسپایدرمن او قادر است ولورین را شکست دهد

اسپایدرمن علیه ولورین

تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر معتقد است که در نبرد اسپایدرمن علیه ولورین این مرد عنکبوتی او است که پیروز میدان می‌شود. با این حال هالند عنوان کرده است که اگر این نبرد هنگامی رخ دهد که این لوگان  همان لوگان پیر محبوب مردان ایکس باشد، بدون شک او قادر است تا بر این پیرمرد چیره شود. 

تام هالند در تاریخ ۱۷ دسامبر برابر با ۲۶ آذرماه برای ششمین بار به عنوان پیتر پارک از دنیای سینمایی مارول در سینماها حاضر خواهد شد و جدیدترین و بزرگ‌ترین نبرد مرد عنکبوتی، این ابرقهرمان محبوب مارول را به تصویر می‌کشد. 

در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست به لطف مولتی‌ورس، شاهد بازگشت ابرشرورهای قدیمی فرنچایز مردعنکبوتی از جمله دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا، گرین گابلین با بازی ویلیام دفو، الکترو با بازی جیمی فاکس و همچنین لیزارد و مرد شنی خواهیم بود. 

با توجه به آغاز رسمی مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول  و خریداری استودیو فاکس توسط استودیو دیزنی، در آینده شاهد ساخت کراس‌اورهایی از دنیای سینمایی مارول با فرنچایز مردان ایکس و چهارشگفت‌ انگیز نیز خواهیم بود و این گونه پای لوگان یا همان ولورین ممکن است به این جهان باز شود. 

اسپایدرمن علیه ولورین ، پیروز این میدان کیست؟

بدون شک ولورین با بازی هیو جکمن بازیگر موفق و محبوب سینمای هالیوود محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شخصیت فرنچایز مردان ایکس است و او تقریبا در تمامی آثار این فرنچایز حضور داشته است. آخرین بار او را در فیلم اختصاصی خود لوگان که محصول سال ۲۰۱۷ بود دیدیم. 

در این اثر لوگان بسیار پیر شده و تصمیم گرفته بود تا دیگر از قدرت‌های خود استفاده نکند با این حال پس از درگیر شدن با ماجرایی و در جریان مسموم شدن با ماده‌ای سمی قدرت خود درمانی خود را از دست داده و در نهایت جان خود را از دست داد. 

با این حال اکنون تام هالند معتقد است که اگر در جریان مولتی‌ورس اسپایدرمن علیه ولورین قرار بگیرد او می‌تواند لوگان پیر را شکست دهد. اگرچه او فکر نمی‌کند که پیتر پارکر لوگان را بکشد زیرا مرد عنکبوتی کسی را نمی‌کشد. با این حال اگر این لوگان نسخه‌ای جدید باشد مشخص نیست که آیا او همچنان قادر خواهد بود در این نبرد پیروز شود یا خیر. تصور این امر که شخص دیگری نقش لوگان را ایفا می‌کند، کام طرفداران را تلخ خواهد کرد اما با این حال در مولتی‌ورس هر چیزی ممکن است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا