#مهسا_امینی

خاطره جالب تام هالند از نخستین ملاقات با ویلم دفو حین فیلمبرداری Spider-Man: No Way Home

گرین گابلین با گذشت ۲۰ سال همچنان ترسناک است!

خاطره جالب تام هالند از نخستین ملاقات با ویلم دفو حین فیلمبرداری Spider-Man: No Way Home سورنا رضایی ۵ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ سینما
ملاقات تام هالند و ویلم دفو

اولین ملاقات تام هالند و ویلم دفو حین فیلمبرداری Spider-Man: No Way Home به یک خاطره جالب و خنده‌دار تبدیل شد.

فرنچایز Marvel Cinematic Universe از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین موضوع باعث شده فیلم‌ها و سریال‌های متعلق به آن در لیست انتظار مخاطبان سراسر جهان باشد. البته ماجرای Spider-Man: No Way Home متفاوت بوده و هایپ پیرامون این فیلم بسیار بیشتر از آثار مشابه است. دلیل این اتفاق را باید در داستان جستجو کرد. نظم جهان‌های موازی طی اتفاقاتی از بین رفته و آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی مانند دکتر اختاپوس، گرین گابلین و الکترو به جهان اصلی انتقال یافته و چالش‌های بزرگی را مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) قرار می‌دهند. البته یک نکته مهم دیگر مانده است: آنتاگونیست‌ها توسط بازیگران قدیمی به تصویر کشیده می‌شوند.

اولین تریلر Spider-Man: No Way Home به قدری مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفت که رکورد تریلر Avengers: Endgame را شکست و توانست بازدید بیشتری را طی ۲۴ ساعت نخست عرضه به ثبت برساند. سونی پیکچرز که می‌دانست به خاطر شایعه‌ها هایپ بیشتری پیرامون دومین تریلر وجود دارد، تصمیم گرفت یک رویداد حضوری در لس آنجلس برگزار کرده و ویدیو مزبور را در آنجا به نمایش بگذارد. البته رویداد ویژه تنها به پخش تریلر خلاصه نشده و بازیگران در جریان آن روی استیج آمده و درباره فرایند ساخت صحبت کردند. در ضمن، برخی شایعه‌ها تاکید داشتند دومین تریلر بازگشت نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را تایید می‌کند. به همین دلیل، طرفداران شدیدا منتظرش بودند.

تام هالند یکی از بازیگرانی بود که در رویداد ویژه Spider-Man: No Way Home حاضر شد. او در جریان رویداد پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرد که یکی از آن‌ها اولین ملاقاتش با ویلم دفو (Willem Dafoe) بود؛ بازیگری که در سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) به عنوان گرین گابلین جلوی دوربین رفت و در No Way Home نقش مشابهی را بر عهده دارد. در ادامه می‌توانید ماجرای مربوط به اولین ملاقات تام هالند و ویلم دفو را مطالعه کنید:

اولین ملاقات با دیلم دفو در واقع یک خاطره جالب است. چون حضور آنتاگونیست‌های قدیمی آن زمان یک راز بزرگ بود، آن‌ها باید با شنل سر صحنه فیلمبرداری می‌آمدند. طبیعتا آن‌ها برای بازگشت و ایفای دوباره نقش‌هایشان هیجان‌زده بودند. بازیگران نقش‌های منفی یک هفته قبل از شروع ضبط صحنه‌هایشان به محل فیلمبرداری آمدند تا با شرایط آشنا شده، جان واتس [کارگردان فیلم] را ببینند، با من ملاقات کنند و سر صحنه وقت بگذرانند و اوقات خوبی داشته باشند.

تام هالند در ادامه گفت:

وقتی تصادفا به یکی از بازیگران شنل‌پوش برخورد کردم گفتم: «مراقب باش، رفیق!» او کلاهش را برداشت و من هم با دیدنش ترسیدم و گفتم: «گندش بزنن، گرین گابلین اینجاست!» البته ویلم دفو دوست‌داشتنی و فوق‌العاده بود و از کار کردن با او لذت بردم.

حدودا یک روز از انتشار دومین تریلر Spider-Man: No Way Home می‌گذرد و بحث‌ها پیرامون آن همچنان ادامه دارد. کاربران با بررسی پلان‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌اند که نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی به شکل ناشیانه‌ای از تریلر حذف شده‌اند تا مخاطبان پس از آمدن به سالن‌ها نمایش و حین تماشای فیلم غافلگیر شوند؛ برای اثبات این ادعا باید به پلانی اشاره کرد که در آن شاهد حمله مرد عنکبوتی به سه ابرشرور الکترو، مرد شنی و لیزارد هستیم. کاملا مشخص است که مرد شنی به نسخه تام هالند حمله کرده و دو ابرشرور باقی مانده شخصیت‌های دیگری را هدف گرفته‌اند.

فیلم سینمایی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا