آیا تام هالند در انیمیشن مرد عنکبوتی حاضر خواهد شد؟

مایلز در جهان لایو اکشن!

تام هالند در انیمیشن مرد عنکبوتی

اخیرا شایعه شده که تام هالند در انیمیشن مرد عنکبوتی با عنوان Spider-Man: Across The Spider-Verse حاضر خواهد شد. اما آیا این موضوع صحت دارد؟

تام هالند (Tom Holland) از سال ۲۰۱۵ با فیلم Captain America: Civil War به عنوان مرد عنکبوتی (Spider-Man) وارد دنیای سینمایی مارول شد و در سه فیلم اختصاصی و چند اثر بزرگ از جمله Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame به ایفای نقش پرداخت. با این حال، بعد از آخرین فیلم او در نقش اسپایدرمن، بسیاری از طرفداران منتظر اولین اخبار درباره این بازیگر، در قامت مرد عنکبوتی هستند و اخیرا شایعه بسیار جالبی درباره این موضوع منتشر شده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که مقصد بعدی تام هالند برای ایفای نقش اسپایدرمن در انیمیشن مرد عنکبوتی خواهد بود. فیلم انیمیشنی Spider-Man: Across The Spider-Verse مدتی پیش با یک تریلر رسمی پروموت شد و به نحوی نشان داد که استودیو سونی (Sony Pictures) قرار است تا به صورت صد درصد فله‌ای، مرد و زن عنکبوتی در این اثر خالی کند! حال آیا منطقی است که تام هالند هم در میان سایر عنکبوتی‌ها حاضر شود؟ صد البته!

چطور تام هالند در انیمیشن مرد عنکبوتی حاضر خواهد شد؟

این خبر از آنجا شدت می‌گیرد که یکی از اینسایدرهای بزرگ و مهم به نام جف اسنایدر (Jeff Sneider)، اظهار کرده که اطلاعات بسیار مهمی را درباره انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse دارد. او گفته است که ظاهرا در این انیمیشن، مایلز مورالز (Miles Morales) در یک سکانس وارد جهان لایو اکشن می‌شود و با اسپایدرمن تام هالند ملاقاتی کوتاه می‌کند.

این اتفاق با پیدا کردن یک بازیگر مناسب برای مایلز، اصلا دور از ذهن نیست؛ بخصوص اینکه پیتر پارکر (Peter Parker) دنیای سینمایی مارول، بعد از وقایع No Way Home به خوبی با مسئله مولتی ورس آشنایی دارد و می‌داند که هر لحظه ممکن است سر و کله یکی دیگر از ورینت‌های خودش اژ جهان موازی پیدا شود!

با این وجود، جالب است بدانید که اسنایدر درباره حضور تام هالند در انیمیشن مرد عنکبوتی این مورد را هم اعلام کرده که علت تاخیر در ساخت و اکران این اثر، خود تام هالند بوده است! به نحوی که سازندگان برای آوردن او به این داستان و اضافه کردنش به یک صحنه لایو اکشن در فیلم، زمان بیشتری را صرف کرده‌اند و همین موضوع نیز باعث شده تا کمی تاخیر پیش بیاید.

حال اگر فکر می‌کنید که این موضوع کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، بد نیست بدانید که کریستوفر میلر (Christopher Miller)، تهیه‌کننده انیمیشن Spider-Verse 2، در پاسخ به این شایعه اظهار کرده که «هیچ چیز در مولتی ورس غیرممکن نیست!». این نشان می‌دهد همانطور که اسپایدرمن نسخه بازی پلی استیشن 4 در تریلر این انیمیشن دیده شد، حضور تام هالند نیز یک مورد بسیار دست‌یافتنی خواهد بود.

در نظر داشته باشید که کار مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول حتی بعد از حضور در این انیمیشن نیز هنوز تمام نشده و قرار است تا به زودی اطلاعات بیشتری را درباره فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند بشنویم.

2.2 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا