تام هالند از داستان فیلم اسپایدرمن 4 می‌گوید

اشاره غیر مستقیم به سه‌گانه دوم

تام هالند از داستان فیلم اسپایدرمن 4 می‌گوید پارسا خلیلی ۹ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ سینما
داستان فیلم اسپایدرمن 4

به‌تازگی تام هالند (Tom Holland)، ستاره درخشان دنیای سینمایی مارول، درباره داستان فیلم اسپایدرمن 4 صحبت کرده و از اتفاقات آینده خبر داده است.

همانطور که ماه‌ها پیش توسط سونی و مارول تایید شد، فیلم اسپایدرمن 4 وارد مراحل ابتدایی تولید شده، اما به‌دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا موقتا به حالت تعلیق درآمده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی به بیرون درز نکرده، اما کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول، ماه گذشته رسما تایید کرد که داستان فیلم مشخص شده و نگارش فیلمنامه‌ همچنان ادامه دارد.

در جریان مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Inverse داشت، تام هالند خیلی سربسته درباره داستان فیلم اسپایدرمن 4 صحبت کرد. اگرچه، این ستاره بریتانیایی هنوز کمی درباره تحقق یافتن سه‌گانه دوم شک دارد، چراکه اعتصابات نویسندگان تاثیر بسزایی در روند تولید و توسعه پروژه‌های بزرگ داشته و اینطور که به نظر می‌رسد قرار نیست در آینده‌ نزدیک به پایان برسد.

اعتصابات هنوز ادامه دارند و من واقعا نمی‌دانم آیا این پروژه به نتیجه می‌رسد یا نه. اما داستانی که تا الان نوشته شده خیلی خیلی خوب به نظر می‌رسد. فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد.

در ادامه او در مورد اینکه چگونه باید با یک داستان مناسب عدالت را در حق اسپایدرمن و سه‌گانه قبلی رعایت کنند، صحبت کرد.

همانطور که همه می‌دانند، من اسپایدرمن را دوست دارم. او زندگی من را تغییر داد. بنابراین اگر بتوانیم راهی پیدا کنیم که با روایت داستانی مناسب عدالت در حق او رعایت بشود، این کار را خواهیم کرد. اما اگر نتوانیم راهی برای انجام این کار پیدا کنیم، دست نگه داشته و پروژه را رها می‌کنیم.

کوین فایگی قبلا تایید کرده بود که پیتر پارکر پس از ماجراجویی مولتی‌ورسی خود، به قهرمانان سطح خیابان خواهد پیوست. بنابراین، انتظار می‌رود سه‌گانه دوم بیشتر روی ماجراهای کوچک‌تر متمرکز شود تا تهدیدات جهانی. طبق یک گزارش، داستان فیلم می‌تواند به عواقب سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again بپردازد. اگر این ریبوت هجده قسمتی اقتباسی از کمیک‌های Daredevil: Back in Black باشد، تاثیر کمپین شهرداری کینگ ‌پین می‌تواند در سایر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول، به‌ویژه اسپایدرمن 4 احساس شود، چراکه تبدیل شدن ویلسون فیسک به یک سیاستمدار عواقب سنگینی برای ابرقهرمانان سطح خیابان به‌همراه دارد.

براساس شایعات اخیر، سونی و استودیو مارول به تاریخ ۱۲ جولای سال ۲۰۲۴ (۲۲ تیر سال ۱۴۰۳) برای اکران فیلم چشم دوخته‌اند، اما با توجه به اینکه اعتصاب نویسندگان موقتا مراحل تولید را متوقف کرده، احتمال رخ دادن چنین اتفاقی وجود ندارد. اگرچه اخبار رسمی در مورد اسپایدرمن 4 بسیار پراکنده است و تاریخ اکرانی مشخص نشده است، انتظار می‌رود تام هالند و زندایا (Zendaya) هر دو برای ایفای مجدد نقش‌های خود بازگردند و جان واتس (Jon Watts) نیز پس از به سرانجام رساندن سه‌گانه اول، کارگردانی را از سر بگیرد.

4.4 18 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا