1%
  • 0/10

ساخت فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند متوقف شده است

دنباله No Way Home در راه است

ساخت فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند متوقف شده است ۶ ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
ساخت فیلم Spider-Man 4

پس از سه ماه بی‌خبری، به تازگی اعلام شده که ساخت فیلم Spider-Man 4 با بازی تام هالند (Tom Holland) که دنباله Spider-Man: No Way Home خواهد بود، به دلبل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است.

مدتی پیش کوین فایگی (Kevin Feige) رسما تائید کرد که ماجراهای اسپایدرمن تام هالند در دنیای سینمایی مارول (MCU) به پایان نرسیده و قسمت چهارم این مجموعه در دست ساخت قرار دارد و حتی مشخص شده که داستان آن قرار است چه چیزی را روایت کند. با این حال اطلاعات خاصی از این اثر مورد انتظار نداریم و نمی‌دانیم که داستان آن ممکن است درباره چه چیزی باشد و چه شخصیت‌هایی قرار است در آن حضور پیدا کنند.

حالا به تازگی ایمی پاسکال (Amy Pascal) تهیه‌کننده مجموعه فیلم‌های اسپایدرمن در مصاحبه‌ای که با رسانه ورایتی (Variety) داشته، درباره قسمت چهارم اسپایدرمن تام هالند صحبت کرده است. او در ابتدا تائید کرد که مراحل تولید این اثر آغاز شده، اما فعلا به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا ساخت فیلم Spider-Man 4 متوقف شده است، زیرا تمام افراد درگیر در این پروژه از حامیان اعتصاب هستند. او سپس گفت که پس از پایان اعتصاب، دوباره تولید این فیلم ادامه پیدا خواهد کرد. شما در زیر می‌توانید نقل قول کامل پاسکال را در این رابطه بررسی کنید:

آیا قراره که یه فیلم دیگه بسازیم؟ البته که می‌سازیم. ما در حال ساخت اون هستیم، اما فعلا نویسنده‌ها اعتصاب کردن و در طول این اعتصاب هیچ کس کار نمی‌کنه. همه ما حامی اون‌ها هستیم و هر وقت که اوضاع درست شد، دوباره کار رو شروع می‌کنیم.

انتظار می‌رود تا قسمت چهارم فیلم اسپایدرمن پیش از اکران فیلم Avengers: The Kang Dynasty آغاز شود، بنابراین احتمال تا اواسط سال ۲۰۲۴ فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد تا نهایتا در سال ۲۰۲۵، حدود ۴ سال پس از اکران فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد پخش آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments