#مهسا_امینی

بازیگر شخصیت اسپایدرمن مردم را هنگام دیدن تریلر دوم No Way Home غافلگیر می‌کند! (ویدیو)

تام هالند مردم را ذوق‌زده کرد

در ویدیو بالا می‌توانید شاهد حضور تام هالند (Tom Holland) به عنوان بازیگر شخصیت اسپایدرمن در کنار طرفدارانی باشید که تا زمان پخش تریلر دوم فیلم Spider-Man: No Way Home در سینما منتظر مانده بودند و در کنار تریلر، خود اسپایدرمن را هم ملاقات کردند!

تریلر دوم فیلم Spider-Man: No Way Home چند روز پیش بالاخره منتشر شد، اما هرقدر هم بیدار مانده و برای دیدن آن بی‌خوابی کشیده باشید، باز هم هرگز از نفرات اولی نیستید که از میان مردم جهان آن را تماشا کرده است! بلکه در شهر لوس آنجلس (Los Angles) در یکی از سینماها حدودا چند ساعت قبل از پخش تریلر در فضای مجازی، این تیزر دوم روی پرده بزرگ پخش شد تا افراد حاضر در آنجا در واقع اولین بینندگانی باشند که از نبود توبی مگوایر و اندرو گارفیلد تعجب می‌کنند.

با این وجود درست قبل از آنکه تریلر پخش شود، برای این طرفداران درجه ۱ که از چندین ساعت قبل منتظر رفتن به داخل سینما بودند، یک سوپرایز بزرگ در نظر گرفته شده بود؛ حضور شخص تام هالند! بازیگر نقش شخصیت اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول خود در این سینما حاضر شد تا طرفداران را برای دیدن تریلر دوم حتی بیشترتر از قبل هیجان‌زده کند!

برای من به عنوان یک بازیگر و طرفدار شخصیت اسپایدرمن، این واقعا باعث افتخار بود که با اسطوره‌های بزرگ در مراحل ساخت این فیلم کار کنم. واقعا نمی‌توانم صبر کنم تا شما بالاخره این اثر سینمایی را خودتان ببینید؛ در این فیلم لحظه‌های سوپرایز بسیاری وجود دارد که شما را وادار به ایستادن می‌کند یا حتی باعث می‌شود تا پای خود را به زمین بکوبید!

ویدیو فوق را سونی بعد از انتشار تریلر دوم فیلم اسپایدرمن 3 منتشر کرده است. اما خود تریلر جزئیات بسیاری داشت و برخی از موارد مربوط به آن باعث شدند تا شایعات بسیاری درباره آن به وجود آید. به هر حال نمی‌توان این مورد را نادیده گرفت که ما یک سال است منتظر انتشار فیلمی هستیم که در آن به جای یکی، سه اسپایدرمن از دوره‌های مختلف حضور دارند! اطلاعات لو رفته هم به اندازه کافی برای اثبات این نظریه وجود دارد و از طرفی داخل تریلر هم موارد بسیاری را دیدیم که این مورد را تایید می‌کند!

اما نظر شما درباره این فیلم مورد انتظار چیست؟ زمان چندانی تا تاریخ اکران باقی نمانده و از ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) می‌توانید شاهد نتیجه‌گیری کلی و اینکه آیا توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در این فیلم حضور دارند یا نه باشید!


guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا