در سریال Loki احتمالا با گروه جدیدی آشنا خواهیم شد

با مردان مینت آشنا شوید

گروه مردان مینت

اگر شایعه‌ای که اخیرا منتشر شده صحیح باشد، احتمالا در جریان سریال Loki با گروه مردان مینت ملاقات خواهیم کرد. اولین سریال لوکی برای دیزنی پلاس ساخته می‌شود.

با توجه به تیزر کوتاهی که در رویداد Super Bowl به نمایش درآمد و تصاویری که از پشت صحنه ثبت شد، نسبت به حضور سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) در سریال Loki مطمئن هستیم؛ این‌طور که به نظر می‌رسد، لوکی پس از برداشتن تسرکت در جریان Avengers: Endgame و سفر به خط‌های زمانی مختلف، تحت تعقیب این سازمان قرار گرفته و نهایتا با آن وارد همکاری می‌شود؛ سازمانی که وظیفه‌ی مقابله با هر گونه اختلال زمانی را بر عهده دارد.

با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت IMDB قرار گرفته، در جریان سریال Loki با گروه مردان مینت (Minutemen) ملاقات می‌کنیم. اگر با این گروه آشنایی ندارید، باید بگوییم که اعضای آن را تعدادی ربات تشکیل می‌دهد که حکم نیروی پلیس را برای خط‌های زمانی داشته و مسئول حفظ نظم و امنیت هستند. با در نظر گرفتن اینکه نسخه‌ی شرور لوکی در سریال به تصویر می‌کشد، طبیعی است که شاهد دستکاری در تاریخ بشری باشیم. احتمالا همین هم باعث می‌شود تا توجه مردان مینت به خدای شرارت جلب شود. در ضمن، این گروه نخستین بار در کمیک بوک‌های چهار شگفت‌انگیز حضور پیدا کرده و همکاری نزدیکی با سازمان اختلالات زمانی دارد.

گروه مردان مینت
تصویری از مرد مینت در کمیک بوک

چارلز مورفی (Charles Murphy) نخستین فردی بود که متوجه‌ی قرار گیری اطلاعات جدید روی وب سایت IMDB شد. ظاهرا دو نفر از بدلکاران وظیفه‌ی ایفای نقش به عنوان مردان مینت را بر عهده داشته و در دو قسمت هم حضور پیدا می‌کنند. به دو دلیل نمی‌توان به این شایعه استناد کرد: دلیل اول اینکه اطلاعات روی وب سایت IMDB توسط هر کاربری قابل‌ویرایش است؛ دلیل دو و پایانی هم اینکه اگر قرار بر حضور مردان مینت در دنیای سینمایی مارول بود، چرا پیش از این با آن‌ها ملاقات نکردیم؟ اگر به یاد داشته باشد، انتقامجویان در Avengers: Endgame تاریخ را تغییر دادند. در آنسوی ماجرا، ارتباط بین مردان مینت و سازمان اختلالات زمانی قرار می‌گیرد؛ از آن‌جایی که این دو در کمیک بوک‌ها همکاری نزدیکی دارند، منطقی است که با هر دو ملاقات کنیم.

تاکنون حضور شش بازیگر در سریال Loki قطعی شده که از این تعداد، تنها نقش تام هیدلستون (Tom Hiddleston) را می‌دانیم. این بازیگر انگلیسی قرار است به عنوان لوکی جلوی دوربین برود. دیگر بازیگر مشهور، اوون ویلسون (Owen Wilson) است که طبق گزارش‌های غیر رسمی، نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) یا یک شخصیت گمنام و مهم را بر عهده دارد. سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino)، گوگو امبتا-را (Gugu Mbatha-Raw)، کیلی فلمینگ (Cailey Fleming) و ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) هم دیگر بازیگرانی هستند که در نخستین سریال لایو اکشن لوکی نقش‌آفرینی می‌کنند.

سریال Loki احتمالا شش قسمت داشته و اوایل سال آینده‌ی میلادی از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا