#مهسا_امینی

تست کرونای تام هنکس و همسرش مثبت اعلام شد

بازیگر محبوب هالیوود و همسرش به مدت چهارده روز قرنطینه شده‌اند

تام هنکس و همسرش

تام هنکس و همسرش که برای پیش‌تولید فیلم Elvis در استرالیا به سر می‌بردند، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. هنکس این خبر را به‌طور رسمی تایید کرد.

مقامات بهداشتی کوئینزلند ساعاتی قبل با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کردند هفت نفر به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این ایالت اضافه شده و تعداد مجموع به ۲۷ نفر رسیده است. با توجه به توضیحات ارائه شده در بیانیه، در میان هفت مبتلای جدید، یک زن و شوهر بوده که به احتمال بسیار در خارج در کوئینزلند با ویروس تماس پیدا کرده و پس از ابتدا به آن به این ایالت سفر کرده‌اند. اگرچه هیچ اشاره‌ای به هویت یا ملیت آن زن و شوهر نشده اما این دو فرد احتمالا تام هنکس (Tom Hanks) و ریتا ویلسون (Rita Wilson) بوده‌اند.

تام هنکس به همراه همسرش حدودا یک هفته‌ی قبل به استرالیا سفر کرد تا بتواند روی فیلم Elvis کار کند که در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشت. هنکس قرار بود در این فیلم نقش کلنل تام پارکر مدیر برنامه‌های الویس پریسلی را ایفا کند. متاسفانه مشخص شده است که او و ریتا ویلسون هر دو به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. این بازیگر برنده‌ی اسکار ابتلای خود و همسرش به ویروس را با انتشار یک پست در اینستاگرام رسما تایید کرده است:

سلام، دوستان. من و ریتا در استرالیا هستیم. چند وقت اخیر احساس خستگی می‌کردیم، مثل زمانی که سرما می‌خوریم و مقداری هم بدن‌مان درد می‌کرد. ریتا برخی اوقات می‌لرزید و مقداری هم تب داشتیم. به منظور انجام کار درست، تست کرونا دادیم و نتیجه‌ی آن مثبت بوده است.

مقامات بهداشتی برای شرایط این چنینی دستورالعمل‌هایی دارند که باید رعایت کنیم. ما برای مدتی مشخص تحت نظر و قرنطینه خواهیم بود. طی این چند روز حتما درباره‌ی وضعیت‌مان اطلاع رسانی خواهم کرد.

چت هنکس (Chet Hanks) مدتی پس از انتشار این خبر گفت وضعیت سلامتی پدر و مادرش خوب است اما به واسطه‌ی قرنطینه‌ی آن دو، روند ساخت فیلم Elvis متوقف شده است. در حال حاضر مشخص نیست چه تعداد از دست‌اندرکاران با تام هنکس در تماس بوده‌اند. به همین دلیل، تمامی افراد دخیل در پروژه به خانه‌هایشان فرستاده شده و منتظر دستورالعمل‌های بعدی از سوی مقامات بهداشتی هستند.

فیلم Elvis برای اکران از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با یک اکتبر سال ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این اثر را باز لیورمن (Baz Luhrmann) بر عهده دارد که در پرونده‌ی کاری‌اش ساخت فیلم‌های Romeo + Juliet و The Great Gatsby دیده می‌شود. از دیگر بازیگران حاضر در این پروژه هم می‌توان به آستین باتلر (Austin Butler) در نقش الویس پریسلی و مگی جیلنهال (Maggie Gyllenhaal) در نقش گلادیس پریسلی اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا