قدرت‌نمایی ثور در تریلر هنگام انتشار Marvel’s Avengers

این بازی طی روزهای آینده در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد

قدرت‌نمایی ثور در تریلر هنگام انتشار Marvel’s Avengers سورنا رضایی ۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی کریستال داینامیکس ساعاتی قبل لانچ تریلر Marvel’s Avengers را از طریق یوتیوب منتشر کرد. این ویدیو تماما روی بخش داستانی تمرکز دارد.

اواسط مرداد ماه بود که استودیوی کریستال داینامیکس با انتشار یک بیانیه از طریق وب سایت PlayStation، حضور اختصاصی مرد عنکبوتی در نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 بازی Marvel’s Avengers را تایید کرد. همین اقدام به ظاهر کوچک موجی از اعتراضات را به راه انداخت و محصول جدید این استودیوی آمریکایی را به یکی از موضوعات بحث‌برانگیز هفته‌های گذشته تبدیل کرد. کاربران ایکس‌باکس اعتقاد دارند اختصاص داشتن تارزن نیویورکی به نسخه‌های پلی‌استیشن، یعنی عده‌ای از کاربران با وجود پرداخت هزینه‌ای مشابه، محتوای کمتری دریافت می‌کنند. آن‌ها که تعدادشان کم هم نیست، خواهان بایکوت این بازی هستند.

در شرایطی که فاصله‌ی چندانی با عرضه نداریم، استودیوی کریستال داینامیکس تریلر هنگام انتشار Marvel’s Avengers را از طریق وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و تماما به بخش کمپین می‌پردازد. داستان با یک اتفاق تلخ و تکان‌دهنده آغاز می‌شود. ابرقهرمانان در حال برگزاری یک جشن بزرگ به مناسبت افتتاح دومین مرکز خود هستند که افرادی مسلح حمله کرده و باعث انفجار منبع انرژی هلی‌کریر می‌شوند؛ انفجاری که مرگ یکی از انتقامجویان و همچنین تعداد قابل‌توجهی از مردم عادی را به همراه دارد. در پی این اتفاق، گروه انتقامجویان به‌طور کامل منحل شده و هر از یک اعضا مسیر متفاوتی را در پیش می‌گیرد. این شرایط برای چند سال ادامه دارد تا اینکه دختری به نام کامالا خان پرده از رازی بزرگ برمی‌دارد.

چندی پیش نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers منتشر شد و بازخوردها تا به اینجای کار چندان امیدوارکننده نبوده است. عده‌ای از کارشناسان پس از تجربه‌ی بازی به این نتیجه رسیده‌اند که شخصیت‌ها علی‌رغم برخورداری از قدرت‌ها و همچنین انیمیشن‌های منحصربه‌فرد، عملکردی مشابه دارند. به بیان دیگر، نحوه‌ی کنترلشان به قدری بهم شباهت دارد که در صورت تغییر شخصیت در حال کنترل، تفاوتی میانشان حس نمی‌شود. دیگر نقطه ضعفی که به چشم می‌آید، قدرت مشابه تمامی ابرقهرمانان است. برای مثال، اگر کاربر بخواهد یکی از ربات‌ها را با استفاده از بلک ویدو از پا در بیاورد به سه ضربه نیاز دارد. شرایط برای هالک هم به همین منوال است، در حالی که می‌دانیم غول سبز قدرت بدنی بسیار بیشتری دارد. با وجود این‌ها، محصول جدید کریستال داینامیکس ظاهرا تجربه‌ی سرگرم‌کننده‌ای را در حالت چندنفره به ارمغان می‌آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا