1%
  • 0/10

شخصیت منفی فصل چهارم ویچر احتمالاً لو رفته است

بازیگرش هم مشخص شده است

شخصیت منفی فصل چهارم ویچر احتمالاً لو رفته است ۰ ۰۵ مرداد ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت منفی فصل چهارم ویچر

در صورتی که گمانه زنی‌های Redanian Intelligence حقیقت داشته باشند، شخصیت منفی فصل چهارم ویچر (The Witcher) و بازیگر این نقش مشخص شده است.

پس از اینکه The Witcher 3: Wild Hunt به بازارهای جهانی آمد، میزان محبوبیت رمان‌های ویچر به طرز قابل توجهی افزایش یافت. همین موضوع باعث شد نتفلیکس (Netflix) به ساخت اقتباس آن علاقه مند شود. سرویس استریم آمریکایی به خواسته رسید و پس از بدست آوردن امتیاز ساخت، سریال تلویزیونی آن را جلوی دوربین برد. اثر مزبور به نام The Witcher شناخته شده و تا به امروز ۳ فصل از آن در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

برخلاف انتظارهای اولیه، سریال The Witcher نتوانست به رقیبی برای Game of Thrones تبدیل شود. با این حال، عملکردش به قدری خوب بود که نتفلیکس نه تنها با ساخت ادامه سریال موافقت کرد، بلکه تولید اسپین آف‌های آن را در دستور خود قرار داده است. طی دو سال گذشته انیمیشن سینمایی The Witcher: Nightmare of the Wolf و سریال لایو اکشن The Witcher: Blood Origin منتشر شد و حالا هم اسپین آف دیگری به نام The Rats مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد.

وب سایت Redanian Intelligence در یک گزارش اختصاصی شخصیت منفی فصل چهارم ویچر را افشا کرده است. نویسنده مطلب در ابتدا خبر پیوستن شارلتو کوپلی (Sharlto Copley) به فصل چهارم سریال اصلی و همچنین اسپین آف آن، یعنی The Rats را به اشتراک می‌گذارد. در صورتی که او را نمی‌شناسید، یک بازیگر اهل آفریقای جنوبی بوده و آثار شاخصی مانند District 9 و Elysium را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، خبرنگار RI در ادامه فاش می‌کند کوپلی احتمالاً به عنوان لئو بونهارت جلوی دوربین می‌آید.

در صورتی که رمان‌ها را نخوانده‌اید، لئو بونهارت یک جایزه بگیر بوده و از تماشای صحنه‌های وحشتناک و زجر کشیدن دیگران لذت می‌برد. او قد بلندی داشته، شدیداً لاغر است و بعنوان قاتل ویچرها شناخته می‌شود. بونهارت همچنین در کتاب‌ها ماموریت دارد سیری را بیابد. او که می‌داند شاهدخت سینترا به عضویت گروهی به نام The Rats درآمده، تصمیم می‌گیرد از طریق آن‌ها به خواسته خود برسد.

سریال The Rats هنوز بصورت رسمی معرفی نشده اما طبق گزارش‌ها فیلمبرداری‌اش چند وقت پیش به انتها رسید. با در نظر گرفتن این موضوع، نتفلیکس احتمالاً در آینده نزدیک از آن رونمایی می‌کند. در ضمن، نیمه دوم فصل سوم ویچر امروز در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments