بازیگر سریال The Walking Dead از احتمال بازگشت شخصیت ویرجیل می‌گوید

کویل کارول: من برای بازگشت آماده هستم

شخصیت ویرجیل

کوین کارول بازیگر سریال The Walking Dead در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به احتمال بازگشت شخصیت ویرجیل اشاره کرد.

ویرجیل، یکی از شخصیت‌هایی بود که مخاطبان در جریان فصل دهم The Walking Dead با او ملاقات کردند. او به همراه همسر و دو فرزندش مدتی پس از شیوع ویروس و تبدیل شدن بخش عمده‌ای از جمعیت انسان‌ها به زامبی، به یک پایگاه نظامی واقع در جزیره‌ی بلادس‌ورث رفت. در ابتدا همه چیز خوب به‌نظر می‌رسید؛ جزیره دور از باقی مناطق بود و مواد غذایی هم به اندازه‌ی کافی وجود داشت اما به‌تدریج افراد بیشتری به پایگاه نظامی آمدند. با ادامه یافتن این شرایط، افراد حاضر در پایگاه با کمبود مواد غذایی مواجه شده و درگیری مرگباری میان آن‌ها رخ داد.

ویرجیل سعی داشت جلوی بدتر شدن اوضاع را بگیرد. به همین دلیل، تصمیم گرفت تمامی درهای مربوط به ساختمانی که درگیری در آن جریان داشت را قفل کند اما خبر نداشت که همسر و فرزندانش هم آنجا هستند. این تصمیم اشتباه به مرگ عزیزترین اشخاص زندگی‌اش منجر شد. ویرجیل مدتی پس از این اتفاق جزیره‌ی بلادس‌ورث را ترک کرد تا مقداری مواد غذایی پیدا کند اما موفق به یافتن راهی برای بازگشت نشد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه به‌طور اتفاقی با شخصیت‌های اصلی داستان مواجه شده و تصمیم می‌گیرد با دزدیدن قایقی از آن‌ها، به جزیره بازگردد اما نهایتا دستگیر می‌شود.

ویرجیل با شخصیت‌های اصلی به توافق رسیده و قبول می‌کند در ازای کمک میشون برای رسیدن به جزیره به آن‌ها سلاح بدهد. میشون به او کمک کرده و نهایتا هم نزد دیگر شخصیت‌های اصلی بازمی‌گردد اما سرنوشت ویرجیل به‌طور دقیق مشخص نشد؛ زیرا او تصمیم گرفت به تنهایی در جزیره بماند. با توجه به صحبت‌های کوین کارول (Kevin Carroll) بازیگر این نقش به‌نظر می‌رسد مخاطبان باید خود را برای بازگشت ویرجیل آماده کنند. کارول در بخشی از مصاحبه‌اش با وب سایت Decider گفت:

گفتن اینکه دوست دارم چه اتفاقی برای ویرجیل رخ بدهد سخت است چون احتمالات زیادی وجود دارد. وقتی به گذشته‌ی این شخصیت نگاه می‌کنم، می‌بینم ویرجیل همیشه سعی داشته در جبران اشتباهاتی که مرتکب شده، کار درست را انجام دهد. خیلی دوست دارم او را در آن شرایط ببینم.

اصلا نمی‌دانم این کار درست چه چیزی می‌تواند باشد اما نویسندگان سریال بدون شک بیشتر از من در یافتن ایده‌های عالی استعداد دارند. دوست دارم ادامه‌ی سفر او را ببینم اما مطمئن نیستم این اتفاق اصلا رخ می‌دهد یا خیر. به هر حال، من برای بازگشت آماده هستم.

فصل دهم The Walking Dead قرار بود با پخش شانزده قسمت به پایان برسد اما آماده نشدن قسمت پایانی به‌خاطر بحران کرونا، برنامه‌های شبکه‌ی AMC را تغییر داده است. قسمت‌های چهاردهم و پانزدهم مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی در تاریخ‌های ۱۰ فروردین (مصادف با ۲۹ مارس) و ۱۷ فروردین (مصادف با ۵ آوریل) روی آنتن می‌روند اما قسمت پایانی تاخیر خورده و به عنوان یک قسمت ویژه در ماه‌های آینده پخش خواهد شد. در ضمن، پخش سریال The Walking Dead: World Beyond و روند تولید فصل جدید Fear the Walking Dead هم به تعویق افتاده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا