قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead تاخیر خورد

قسمت پانزدهم حکم پایان‌بندی را خواهد داشت

قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead

قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead قرار بود اواخر فروردین ماه از شبکه‌ی کابلی AMC روی آنتن برود اما پخش آن به تعویق افتاده است.

شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا روند ساخت آن دسته از فیلم‌ها و سریال‌هایی که در فاز فیلمبرداری بودند متوقف شود. آثاری هم که در فاز پس‌تولید به سر می‌بردند، به دو دسته تقسیم شده‌اند: دسته‌ی اول شامل آثاری می‌شود که پروسه‌ی پس‌تولید آن‌ها به‌صورت دورکاری امکان‌پذیر نیست و در نتیجه، پروژه تعطیل شده است؛ دسته‌ی دوم هم آثاری را در بر می‌گیرد که فاز پس‌تولید آن‌ها به‌صورت دورکاری پیگیری شده و روند ساخت همچنان ادامه دارد. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead در دسته‌ی اول قرار گرفته و قرار نیست در تاریخ مقرر پخش شود.

شبکه‌ی AMC با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از طریق توییتر اعلام کرد قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead تاخیر خورده و به عنوان یک قسمت ویژه در ماه‌های آینده پخش خواهد شد. قسمت شانزدهم قرار بود در تاریخ ۲۴ فروردین (مصادف با ۱۲ آوریل) پخش شود. مطابق آنچه در ادامه‌ی بیانیه آمده، قسمت‌های چهاردهم و پانزدهم مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی در تاریخ‌های ۱۰ فروردین (مصادف با ۲۹ مارس) و ۱۷ فروردین (مصادف با ۵ آوریل) روی آنتن خواهند رفت. بدین ترتیب، قسمت پانزدهم برخلاف برنامه‌ریزی‌ها حکم یک پایان‌بندی را خواهد داشت. در ضمن، اولین قسمت سریال The Walking Dead: World Beyond که قرار بود در تاریخ ۱۲ آوریل پخش شود عقب افتاده و روند تولید فصل جدید Fear the Walking Dead هم متوقف شده است. پخش World Beyond طی ماه‌های آینده آغاز می‌شود:

متاسفانه شرایط کنونی باعث شده تا اتمام روند پس‌تولید قسمت پایانی به امری غیرممکن تبدیل شود. در نتیجه، این فصل با پخش قسمت پانزدهم در تاریخ ۵ آوریل به پایان می‌رسد. در ضمن به محض اتمام پخش قسمت پایانی، می‌توانید با مراجعه به وب سایت AMC.com یا با استفاده از برنامه‌ی AMC، هشت قسمت نخست فصل دهم را به‌صورت کاملا رایگان تماشا کنید.

اگر با سریال The Walking Dead: World Beyond آشنایی ندارید، باید بگوییم که حکم یک اسپین‌آف را برای سریال اصلی داشته و روی گروهی از نوجوانان تمرکز دارد. شخصیت‌های داستان در پناهگاه‌ها بزرگ شده‌اند و آمادگی و اطلاعات لازم را برای مقابله با تهدیدهای دنیای بیرون ندارند اما به دلایلی مجبور به آغاز یک ماجراجویی می‌شوند. از بازیگران حاضر در جدیدترین ساخته‌ی AMC می‌توان به الیا رویال (Aliyah Royale) در نقش آیریس، الکسا منصور (Alexa Mansour) در نقش هوپ، هال کامپستون (Hal Cumpston) در نقش سالیاس و نیکولاس کانتو (Nicolas Cantu) در نقش التون اشاره کرد. در ضمن، دومین اسپین‌آف واکینگ دد پس از دو فصل به پایان خواهد رسید.

پخش سریال The Walking Dead از اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی آغاز شد و برای مدتی یکی از پرطرفدارترین محصولات شبکه‌های کابلی به شمار می‌رفت اما به تدریج محبوبیت و صد البته تعداد قابل‌توجهی از بینندگان خود را از دست داد. البته تعداد بینندگان باقی مانده به حدی بود که شبکه‌ی AMC ادامه‌ی سریال را بسازد. در ضمن، فیلم‌های سینمایی واکینگ دد با محوریت ریک گریمز در دست ساخت قرار دارد. اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) بار دیگر این نقش را بر عهده خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا