بازیگر فیلم The Terminator به فصل دوم سریال The Mandalorian پیوست

از ناجی انسان‌ها تا جایزه‌بگیری در کهکشان دور

بازیگر فیلم The Terminator

مایکل بین بازیگر فیلم The Terminator در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور خواهد داشت. او ظاهرا نقش یک جایزه‌بگیر را بر عهده دارد.

شرکت لوکاس‌فیلم و دیزنی نسبت به موفقیت The Mandalorian اطمینان کامل داشتند. در نتیجه، قبل از اینکه پخش این سریال از سرویس دیزنی پلاس آغاز شده و اولین بازخوردها نسبت به کیفیت این اثر دریافت شود، ساخت فصل دوم را در دستور کار قرار دادند. اگرچه ساخت فصل جدید از چشم خبرگزاری‌ها پنهان نماند و خبرش در فضای مجازی لو رفت اما جان فورو (Jon Favreau) و تیمش به خوبی توانستند از انتشار جزئیات مهم جلوگیری کنند.

با توجه به گزارش جدید وب سایت Making Star Wars، مایکل بین (Michael Biehn) قرار است نقش یک جایزه‌بگیر را در فصل دوم The Mandalorian ایفا کند. نام این جایزه‌بگیر فاش نشده است اما می‌دانیم که در گذشته اتفاقاتی بین او و مندلورین رخ داده است. در بخش دیگر گزارش به بازگشت بیل بر (Bill Burr) برای ایفای نقش می‌فیلد اشاره شد. این شخصیت نخستین بار در قسمت ششم فصل اول حضور یافت. می‌فیلد به همراه چند مزدور دیگر به مندلورین خیانت کرده و او را داخل یک سلول زندانی می‌کنند. البته شخصیت اصلی داستان خیلی زود از سلول فرار و به عنوان انتقام تمام آن‌ها را داخل یک سلول دیگر زندانی کرد.

مایکل بین از سال ۱۹۷۸ رسما وارد عرصه‌ی بازیگری شد اما چند سال نخست فعالیتش چهره‌ی شناخته‌شده‌ای نبود. این شرایط ادامه داشت تا اینکه نقش کایل ریس را در فیلم The Terminator ایفا کرد. موفقیت‌های این فیلم باعث شد بین، آرنولد شوارتزینگر (Arnold Schwarzenegger) و لیندا همیلتون (Linda Hamilton) به شهرت بسیاری دست پیدا کنند. بین سپس در فیلم‌های علمی تخیلی Aliens و The Abyss نقش‌آفرینی کرد که جیمز کامرون (James Cameron) کارگردانی هر دو اثر را بر عهده داشت. در ضمن، این بازیگر آمریکایی در ابتدا برای نقش تی-۱۰۰۰ در فیلم Terminator 2: Judgment Day در نظر گرفته شده بود اما این نقش نهایتا به رابرت پاتریک (Robert Patrick) رسید.

مایکل بین تنها بازیگر جدیدی نیست که در فصل دوم The Mandalorian با او ملاقات می‌کنیم. چند روز قبل، حضور آسوکا تانو در فصل جدید تایید شد و رزاریو داوسون (Rosario Dawson) قرار است نقش او را جلوی دوربین ایفا کند. این هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی بارها برای ایفای نقش تانو در آثار لایو اکشن ابراز علاقه کرده بود. تانو نخستین بار در انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars معرفی شد و سپس برای مدتی به عنوان یک شخصیت مکمل در سریال Star Wars Rebels حضور یافت. تانو در گذشته یک جدای بود و تحت آموزش آناکین اسکای‌واکر قرار داشت اما پس از اتفاقاتی تصمیم گرفت این آیین را برای همیشه کنار بگذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا