دیزنی پوسترها و کلیپ جدید The One and Only Ivan را منتشر کرد

تنها هفت روز تا عرضه‌ی این فیلم باقی مانده است

شرکت والت دیزنی پیکچرز دقایقی قبل پوسترها و کلیپ جدید The One and Only Ivan را با همکاری وب سایت Coming Soon منتشر کرد.

تئا شاروک (Thea Sharrock) به واسطه‌ی عملکرد کم‌نقص خود در کارگردانی تعدادی از قسمت‌های سریال‌های The Hollow Crown و Call the Midwife مورد توجه‌ی استودیوهای فیلمسازی بزرگ قرار گرفت. او نهایتا با استودیوی برادران وارنر به توافق رسید و اقتباس سینمایی رمان Me Before You را جلوی دوربین برد. این فیلم درام و عاشقانه بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد اما موفق شد در مقابل بودجه‌ی ۲۰ میلیون دلاری خود بیش از ۲۰۰ میلیون دلار بفروشد. همین موفقیت کافی بود تا شاروک در لیست فیلمسازان مناسب برای ساخت اقتباس سینمایی رمان The One and Only Ivan قرار بگیرد. این پروژه نهایتا به او رسید.

شرکت والت دیزنی پیکچرز دقایقی قبل پوسترها و کلیپ جدید The One and Only Ivan را با همکاری وب سایت Coming Soon به اشتراک گذاشت. داستان این اثر درباره‌ی یک گوریل به نام آیون است که از خانواده‌ی خود جدا شده و به همراه چند حیوان دیگر در مرکز خرید Big Top زندگی می‌کند. شخصیت‌های اصلی داستان روزهای خود را به شکلی عادی سپری می‌کنند تا اینکه یک فیل به نام روبی به جمع‌شان اضافه می‌شود. او که سن و سالی نداشته و به ‌تازگی از خانواده‌ی خود جدا شده، سوالاتی را درباره‌ی زندگی و چیزی که می‌خواهد در آینده باشد مطرح می‌کند. همین اتفاق هم باقی داستان را زمینه‌سازی می‌کند.

کلیپی که وب سایت Coming Soon منتشر کرده یکی از صحنه‌های کوتاه را نشان می‌دهد. در این صحنه، صاحب مرکز خرید متوجه می‌شود که آیون قادر است نقاشی بکشد. پوسترها هم شخصیت‌های فرانکی، ثلما، مورفی، هنریتا، روبی، اسنیکرز، باب، استلا و آیون را نشان می‌دهند.

تیم صداپیشگی The One and Only Ivan شامل سم راکول (Sam Rockwell) در نقش آیون، آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در نقش استلا، هلن میرن (Helen Mirren) در نقش اسنیکرز، دنی دویتو (Danny DeVito) در نقش باب، بروکلین پرنیس (Brooklynn Prince) در نقش روبی، چاکا خان (Chaka Khan) در نقش هنریتا، مایک وایت (Mike White) در نقش فرانکی، ران فانچز (Ron Funches) در نقش مورفی و فیلیپا سو (Phillipa Soo) در نقش ثلما می‌شود. برایان کرانستون (Bryan Cranston) که با ایفای نقش والتر وایت در سریال Breaking Bad به شهرت جهانی رسید، نقش صاحب مرکز خرید را جلوی دوربین ایفا کرده است.

فیلم سینمایی The One and Only Ivan قرار بود از امروز به صورت گسترده در سینماهای آمریکا اکران شود اما همه‌گیری ویروس کرونا والت دیزنی را به تغییر در برنامه‌های خود مجبور کرد. مدیران استودیو ترجیح دادند به جای تغییر زمان پخش، آن را به صورت کامل از لیست اکران حذف کرده و از تاریخ ۲۴ مرداد (مصادف با ۱۴ آگوست) در سرویس دیزنی پلاس قرار دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا