برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازیگر مامور اسمیت دلیل غیبت این شخصیت در ماتریکس 4 را فاش کرد

واقعیت، پیچیده‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد

بازیگر مامور اسمیت دلیل غیبت این شخصیت در ماتریکس 4 را فاش کرد ۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر مامور اسمیت

هوگو ویوینگ بازیگر مامور اسمیت در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود دلیل اصلی غیبت این شخصیت در فیلم ماتریکس 4 را فاش کرد.

طی سال‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر ساخت قسمت جدید ماتریکس در فضای مجازی منتشر شد تا اینکه استودیوی برادران وارنر اواخر مرداد سال گذشته آن‌ها را تایید کرد. با گذشت مدتی از این اتفاق، نه تنها نام‌های جدیدی به لیست هنرپیشه‌ها اضافه شدند، بلکه تعدادی از بازیگران قدیمی برای بازگشت و ایفای دوباره‌ی نقش‌هایشان به توافق رسیدند. در این میان، هیچ اشاره‌ای به هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) نشد. با این حال، بسیاری از طرفداران قدیمی امید خود را برای ملاقات دوباره با مامور اسمیت حفظ کردند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه ویوینگ در یکی از مصاحبه‌ها غیبتش را تایید کرد و آن را با تداخل زمانی در برنامه‌ها مرتبط دانست.

هوگو ویوینگ چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Coming Soon انجام داد. خبرنگار در بخشی از گفتگو به سراغ ماتریکس 4 رفت و سوالی را پیرامون غیبت مامور اسمیت در این فیلم مطرح کرد. ویوینگ در پاسخ تداخل زمانی بین تئاتر The Visit و محصول جدید استودیوی برادران وارنر را عامل چنین اتفاقی دانست. او همچنین گفت مذاکره در حال انجام بود تا شرایط برای بازگشتش مهیا شود اما مامور اسمیت ناگهان به‌طور کامل کنار رفت:

لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) اوایل سال گذشته‌ی میلادی به من زنگ زد و تمایل زیادی برای حضورم در قسمت جدید ماتریکس داشت. حتی یک جلسه من، کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری-ان ماس (Carrie-Anne Moss) و تعدادی از اعضای قدیمی دور هم جمع شدیم و فیلمنامه را خواندیم.

بازیگر مامور اسمیت در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت اگرچه نسبت به برخی موارد مرتبط با فیلمنامه مطمئن نبوده و اما بخش‌های زیادی از آن را دوست داشته است. او همچنین گفت استودیوی برادران وارنر با برگزارکنندگان تئاتر The Visit وارد مذاکره شد و چیزی به توافق نهایی نمانده بود که لانا واچوفسکی ترجیح داد آنتاگونیست معروف را حذف کند:

لانا به این نتیجه رسید که توافق فایده‌ای نخواهد داشت. برای همین، مذاکره را به طور کامل متوقف کرد و هرگز ادامه نداد. همه چیز همینجا به پایان رسید. او فکر می‌کرد زمان‌هایی که می‌توانم برای فیلمبرداری سر صحنه حضور داشته باشم با تاریخ‌هایی که خودش برای من در نظر گرفته بود هیچ تناسبی ندارند.

به غیر از کیانو ریوز و کری-ان ماس، جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) و لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) هم به توافق رسیده و در ماتریکس 4 حاضر خواهند بود. از میان نام‌های جدید هم می‌توان به پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra)، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، جاناتان گروف (Jonathan Groff) و الن هولمن (Ellen Hollman) اشاره کرد. در حال حاضر اطلاعاتی از نقش بازیگران جدید یا فیلمنامه‌ی تازه‌ترین ساخته‌ی لانا واچوفسکی موجود نیست.

استودیوی برادران وارنر قصد داشت ماتریکس 4 را از از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ می ۲۰۲۱) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا بیاورد اما همه‌گیری ویروس کرونا و بهم ریختن برنامه‌ها، اکران این فیلم را تا ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با یک آوریل سال ۲۰۲۲) عقب انداخته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments