فیلمنامه اولیه The Marvels شامل چهار ابرقهرمان می‌شد

جرج کلونی و یک نقش ابرقهرمانی دیگر!

فیلمنامه اولیه The Marvels شامل چهار ابرقهرمان می‌شد سورنا رضایی ۵ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
فیلمنامه اولیه The Marvels

یکی از افشاگرهای فیلم و سریال چندی پیش جزئیاتی را از فیلمنامه اولیه The Marvels منتشر کرد که حضور چهار ابرقهرمان را تایید می‌کند.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) در حال حاضر تمرکز تیم تبلیغات خود را روی The Marvels و فصل دوم Loki قرار داده‌اند که طی ماه‌های آینده منتشر خواهند شد. The Marvels علی‌رغم نامی که برایش انتخاب شده، دنباله‌ای برای Captain Marvel بوده و دومین فیلم اختصاصی کارول دنورز به شمار می‌رود. قسمت‌های جدید سریال لوکی هم ادامه ماجراجویی‌های خدای شرارت پس از نابودی خط زمانی مقدس را به تصویر می‌کشد.

کارول دنورز، مونیکا رمبئو و کاملا خان طی اتفاقات The Marvels متوجه می‌شوند قدرت‌هایشان به طرز عجیبی بهم گره خورده و هر بار که از آن‌ها استفاده می‌کنند جایشان با هم تغییر می‌کند. سه ابرقهرمان در ادامه پی می‌برند این اتفاق بخشی از نقشه شوم یک کری به نام دار-بِن است که می‌خواهد انتقام بگیرد؛ انتقام جنگی که کاپیتان مارول باعثش شد. مطابق انتظار، بری لارسون (Brie Larson)، تیونا پاریس (Teyonah Parris) و ایمان ولانی (Iman Vellani) نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و معمولاً اطلاعات جالبی را از فیلم‌ها و سریال‌های مورد انتظار به اشتراک می‌گذارد. او اخیراً فاش کرده فیلمنامه اولیه The Marvels شامل چهار ابرقهرمان می‌شد. MTTSH اشاره مستقیمی به نام ابرقهرمان نمی‌کند اما تاکید دارد ابرقهرمانی کمیک بوکی و محبوب انتخاب شده بود تا در فیلم معرفی شده و در حالی که بنظر می‌رسید نقش بسیار پررنگی در ادامه داشته باشد، در انتهای پرده اول کشته شود. افشاگر همچنین گفت مارول در یک برهه زمانی جرج کلونی (George Clooney) و کلایو اوون (Clive Owen) را برای نقش مزبور در نظر گرفته بود. در ضمن، این بخش نهایتاً حذف و هیچ وقت فیلمبرداری نشد.

The Marvels ظاهراً کوتاه ترین فیلم Marvel Cinematic Universe بوده و قرار است از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماها بیاید.

4.9 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا