تماشا کنید: تبلیغ تلویزیونی فصل دوم The Mandalorian منتشر شد

منتظر جت‌پک‌های بیشتر باشید

سازندگان The Mandalorian اخیرا تبلیغ تلویزیونی جدیدی برای فصل دوم این عنوان منتشر کرده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Star Wars: The Mandalorian قرار است به زودی از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. طبق گفته‌ی سازندگان و اطلاعات منتشر شده، این سریال علمی تخیلی در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش می‌شود. جان فاورو و دیو فیلونی، کارگردان و نویسنده‌‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian، در مورد فصل دوم این عنوان می‌گویند داستان این فصل قرار است ماجرای بزرگتری را به تصویر بکشد و همچنان هر قسمت از آن رنگ و بوی خاص خود را خواهد داشت.

به‌تازگی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از سریال The Mandalorian منتشر شده که مورد توجه قرار گرفته است. با وجود آن‌که هنوز اطلاعات چندانی درمورد داستان فصل دوم این عنوان منتشر نشده، اما در پایان این تریلر می‌‌توانیم تعدادی از شخصیت‌های فرعی را ببینیم. همچنین، چند نکته‌ی قابل توجه جذاب در این ویدیو به چشم می‌خورد. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، در فصل دوم قرار است شاهد صحنه‌های جت‌پک بیشتری باشیم. ‌در بخش‌هایی از این ویدیو هم دو شخصیت Gina Carano و Pedro Pascal را می‌توانیم ببینیم که از یک در عبور می‌کنند.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Star Wars: The Mandalorian مانند فصل اول، قرار است از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. همچنین پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم این سریال هیجان‌انگیز مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان و اطلاعات منتشر شده، مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از دیزنی پلاس پخش می‌شود.

مدتی پیش تبلیغ تلویزیونی دیگری از عنوان پرطرفدار The Mandalorian منتشر شد که اگر به دیدن آن علاقه‌مند هستید، می‌توانید در سرگرمی آن را تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا