#مهسا_امینی

تبلیغ تلویزیونی فصل دوم Star Wars: The Mandalorian را از اینجا تماشا کنید

داستان‌های مهیج‌ در راه هستند

تبلیغ تلویزیونی فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian منتشر شد.

شمارش معکوس برای پخش فصل دوم Star Wars: The Mandalorian ادامه دارد و هواداران برای تماشای آن هیجان‌زده هستند. اخیرا تبلیغ تلویزیونی کوتاهی از این عنوان منتشر شده که انتشار فصل دوم سریال را از تی‌وی پلاس به مخاطبین یادآوری می‌کند.

جان فاورو و دیو فیلونی، کارگردان و نویسنده‌‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian، در مورد فصل دوم این عنوان می‌گویند داستان این فصل قرار است ماجرای بزرگتری را به تصویر بکشد و همچنان هر قسمت از آن رنگ و بوی خاص خود را خواهد داشت. فیلونی می‌گوید همه‌ چیز بزرگ‌تر می‌شود و خطرات بیشتری سر راه قهرمان‌ها قرار می‌گیرد. طبق گفته‌ی سازندگان و عوامل Star Wars: The Mandalorian، دومین فصل این سری باعث غافلگیری طرفداران می‌شود و حوادث مهمی را روایت می‌کند.

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تحت عنوان The Mandalorian، سال گذشته همراه با لانچ سرویس اشتراکی دیزنی پلاس، پخش شد. داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد. جالب است بدانید این سری جذاب تاکنون با استقبال قابل توجهی مواجه شده و توانسته بینندگان زیادی از جمله طرفداران جنگ ستارگان را به خود جذب کند. در حال حاضر طرفداران انتظار فصل دوم این عنوان را می‌کشند.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی Star Wars: The Mandalorian مانند فصل اول، قرار است از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. همچنین پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم این سریال هیجان‌انگیز مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان، The Mandalorian قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش شود.

علاوه‌بر تریلر، اخیرا عکس‌‌های جدیدی از این مجموعه‌ی تلویزیونی منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را از سرگرمی ببینید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا