سریال The Mandalorian حداقل سه اسپین‌آف خواهد داشت

پس از آسوکا تانو و بوبا فت، حالا نوبت کاب ونث است تا یک سریال اختصاصی داشته باشد

اقتباس تلویزیونی Cobb Vanth

اگر گمانه‌‌زنی‌های طرفداران صحت داشته باشد، اقتباس تلویزیونی Cobb Vanth به عنوان یکی از اسپین‌آف‌های سریال The Mandalorian در دست ساخت قرار داد.

همزمان با آغاز به کار دیزنی پلاس در اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی، پخش The Mandalorian آغاز شد. اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان از همان ابتدای کار نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کرد و به یکی از محبوب‌ترین آثار سال گذشته‌ی میلادی تبدیل شد. مطابق انتظار، شرکت لوکاس‌فیلم هم ساخت ادامه‌ی آن را تایید کرد. در حال حاضر اطلاعات چندانی از قسمت‌های جدید موجود نیست اما طبق گمانه‌زنی‌ها، سازندگان قصد دارند شخصیت‌های نام آشنای جنگ ستارگان را به فصل دوم بیاورند تا شرایط برای ساخت سریال‌های اسپین‌آف بر اساس آن‌ها مهیا شود.

کوری ون دایک (Corey Van Dyke) یکی از مجریان برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions چندی پیش توییت‌های جالبی را به اشتراک گذاشت. برنامه‌ی Kessel Run Transmissions با محوریت فرنچایز جنگ ستارگان ساخته می‌شود و ون دایک هم طی ماه‌های اخیر ثابت کرد منبع قابل‌اعتمادی است. او در توییت اول خود گفت Star Wars: The Clone Wars پس از The Mandalorian پربیننده‌ترین سریال دیزنی پلاس طی ۹ ماه اخیر بوده است و تماشای کراس‌اُور آن‌ها اتفاق جالبی خواهد بود. ون دایک سپس توییت دیگری را منتشر کرد تا توضیحات بیشتری ارائه دهد.

مجری برنامه‌ی ویدیویی Kessel Run Transmissions در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت همزمان با تولید Star Wars: The Bad Batch به عنوان اسپین‌آفی برای Star Wars: The Clone Wars، سه سریال اسپین‌آف بر اساس The Mandalorian در دست ساخت بوده و مراحل اولیه را پشت سر می‌گذارند. کوری ون دایک هیچ اشاره‌ای به منبع خود نکرد یا نامی از این سریال‌ها نبرد. تنها گفت شنیده‌ها از ساخت سه اسپین‌آف خبر می‌دهند. با توجه به اطلاعاتی که در گذشته افشا شده بودند، می‌توان حدس زد یک اثر به آسوکا تانو و یک اثر هم به بوبا فت می‌پردازد.

اطلاعاتی از سومین اسپین‌آف The Mandalorian موجود نیست اما گمان می‌رود اقتباس تلویزیونی Cobb Vanth همان اثر مورد نظر باشد. شخصیت کاب ونث نخستین بار در رمان Star Wars: Aftermath معرفی شد و قرار است در فصل دوم The Mandalorian حضور داشته باشد. نقش او به تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant) سپرده شده است. ونث در گذشته یک برده بود اما طی اتفاقاتی توانست آزادی خودش را به‌دست آورده و کلانتر خودخوانده‌ی فیری‌تاون (شهری واقع در سیاره‌ی تاتوئین) شود. او زره مندالورین‌ها را به تن دارد. توجه داشته باشید ساخت اقتباس تلویزیونی Cobb Vanth از سوی هیچ رسانه‌ای تایید نشده و تنها یک گمانه‌زنی است.

داستان The Mandalorian بین دو فیلم سینمایی Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi و Star Wars: The Force Awakens جریان داشته و حول محور یک جایزه‌بگیر به نام مندولورین می‌چرخد. او باید از یک شخصیت حائز اهمیت به نام بیبی  یودا محافظت کند. فصل دوم این سریال در تاریخ نامشخصی از ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا