سریال The Mandalorian با فصل دوم به پایان نخواهد رسید

فصل سوم در دست ساخت قرار دارد

روند ساخت فصل سوم The Mandalorian

اینطور که به نظر می‌رسد، روند ساخت فصل سوم The Mandalorian از چند وقت پیش آغاز شده و جان فاورو هم اکنون مشغول نوشتن فیلمنامه‌ها است.

پخش The Mandalorian از اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی آغاز شد و از همان ابتدای کار توانست نظر مثبت مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. این روند با قسمت‌های بعدی ادامه یافت تا اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان به یکی از محبوب‌ترین محصولات اورجینال سرویس دیزنی پلاس تبدیل شود. موفقیت‌های این سریال دیزنی و لوکاس‌فیلم را مصمم کرد با سرعت بیشتری روی دو سریال Obi-Wan Kenobi و Cassian Andor کار کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، این دو شرکت می‌خواهند فاصله‌ی زمانی بین Star Wars: The Rise of Skywalker و فیلم سینمایی بعدی این فرنچایز را با سریال‌های تلویزیونی پر کنند.

جان فاورو (Jon Favreau) خالق The Mandalorian مدتی بعد از پایان فصل اول، رسما ساخت فصل جدید را تایید کرد و گفت اولین اقتباس تلویزیونی و لایو اکشن جنگ ستارگان پاییز سال جاری میلادی بازمی‌گردد. طی مدتی که از تایید فصل دوم می‌گذرد، اطلاعات قابل‌توجهی منتشر شده‌اند. برای مثال، می‌دانیم که پخش فصل دوم از تاریخ نامشخصی از ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) پخش می‌شود. همچنین در ادامه‌ی کار با شخصیت‌های نام‌آشنایی ملاقات خواهیم کرد که یکی از آن‌ها آسوکا تانو است. او در گذشته یک جدای بود و تحت نظر آناکین اسکای‌واکر تعلیم دید اما طی اتفاقاتی تصمیم گرفت از این فرقه جدا شده و مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد. احتمال حضور دارث ماول هم وجود دارد اما هنوز قطعی نشده است.

با توجه به گزارشی که به تازگی وب سایت Variety منتشر کرده، روند ساخت فصل سوم The Mandalorian آغاز شده است. در این مطلب تاکید شد جان فاورو از چند وقت پیش مشغول نوشتن فیلمنامه‌های فصل جدید بوده اما دپارتمان هنری لوکاس‌فیلم طی هفته‌های گذشته روند طراحی کانسپت آرت‌ها را آغاز کرده است. داگ چیانگ (Doug Chiang) که آثار مختلفی از جمله Star Wars: Episode I – The Phantom Menace ،Terminator 2: Judgment Day و Star Wars: The Force Awakens در پرونده‌ی کاری‌اش دیده می‌شود، مدیریت دپارتمان هنری را بر عهده دارد. در ضمن، او مدیر ارشد لوکاس‌فیلم هم هست.

ساخت ادامه‌ی The Mandalorian چندان هم غافل‌گیرکننده نبود. این سریال نه تنها از اهمیت بالایی برای فرنچایز جنگ ستارگان برخوردار است، بلکه یکی از پرچمداران فعلی دیزنی پلاس هم محسوب می‌شود. هیچ کدام از محصولات اورجینالی که تاکنون روی سرویس استریم دیزنی قرار گرفته‌اند نتوانستند موفقیت‌های جدیدترین ساخته‌ی جان فاورو را تکرار کنند. البته این شرایط به احتمال بسیار در آینده‌ی تغییر می‌کند؛ زیرا سریال‌های ابرقهرمانی مختلفی از جمله The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision در راه هستند که می‌توانند به محبوبیت بالاتری نسبت به اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان دست یابند. با این حال، منطقی است که دیزنی بخواهد تا جای ممکن از پتانسیل‌های موجود در The Mandalorian استفاده کرده و کاربران بیشتری را به سمت سرویس خود جذب کند.

دیزنی و لوکاس‌فیلم قصد دارند مستند ساخت فصل اول The Mandalorian را منتشر کنند. این محصول از تاریخ ۱۵ اردیبهشت (مصادف با چهار مه) از طریق دیزنی پلاس قابل‌تماشا خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا