تیموتی اولیفنت در فصل دوم The Mandalorian هنرنمایی خواهد کرد

هنوز مشخص نیست اولیفنت چه نقشی را ایفا خواهد کرد

تیموتی اولیفنت در فصل دوم The Mandalorian

بعد از اضافه شدن چهار بازیگر شناخته شده، تیموتی اولیفنت پنجمین هنرمند جدیدی خواهد بود که در فصل دوم The Mandalorian به ایفای نقش خواهد پرداخت.

همان طور که می‌دانید تنها چند ماهی به تاریخ انتشار فصل دوم سریال مندلورین باقی مانده است و بر همین اساس، هر هفته اخبار جدید و جذابی از این مجموعه‌ی مورد انتظار منتشر می‌شود. در هفته‌های گذشته، اخبار زیادی مبنی بر اضافه شدن بازیگرانی جدید در فصل دوم سریال به گوش رسیده بود که حضور بسیاری از آن‌ها به صورت رسمی به تایید رسید؛ امروز هم به گزارش وب سایت Variety، تیموتی اولیفنت در فصل دوم The Mandalorian به ایفای نقش خواهد پرداخت.

البته هنوز مشخص نیست که این بازیگر ۵۱ برای ایفای چه نقشی به سریال جنجالی شبکه‌ی دیزنی پلاس پیوسته است و حتی هیچ منبع معتبری هم حدسی در این رابطه ندارد. پیش از اولیفنت، حضور مایکل بین (در نقش جایزه‌بگیر) کتی سکاف (در نقش بوکاتان کرایز)، روزاریو داوسون (در نقش آسوکا تانو) و تمورا مورسیون (در نقش Boba Fett) حضورشان را در فصل دوم سریال مندلورین قطعی کرده بودند.

Timothy Olyphant فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی فیلم و سریال، از سال ۱۹۹۶ میلادی یعنی در سن ۲۸ سالگی آغاز کرد. از مهم‌ترین آثاری که او در آن‌ها تا به امروز هنرنمایی کرده، می‌توان به فیلم‌های Scream 2، Live Free or Die Hard، Once Upon a Time in Hollywood و Hitman اشاره کرد. همچنین سریال‌های Fargo و The Office از دیگری آثاری هستند که در کارنامه‌ی کاری او به چشم می‌آیند.

همان طور که می‌دانید وقایع سریال The Mandalorian در دنیای جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد و وقایع آن به پنج سال بعد از اتفاقات Return of the Jedi برمی‌گردد. داستان حول محور یک جایزه‌بگیر می‌چرخد که در جریان یکی از ماموریت‌هایش، سرنوشت کهکشان به دستان او می‌افتد تا قصه‌ی این وسترن فضایی، روی مدار هیجان جریان داشته باشد.

فصل اول سریال مندلورین پاییز سال گذشته پخش شد و توانست هم از دیدگاه منتقدان و هم از نظر کاربران، به عنوان یکی از بهترین سریال‌های سال ۲۰۱۹ میلادی لقب بگیرد. فصل دوم آن هم قرار است اکتبر سال جاری (مصادف با مهر ماه ۱۳۹۹) از طریق شبکه‌ی اینترنتی دیزنی‌پلاس منتشر شود. شاید جالب باشد که بدانید فصل سوم The Mandalorian هم‌اکنون در مراحل پیش‌تولید قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا