بازیگر Battlestar Galactica به فصل دوم The Mandalorian می‌پیوندد

شخصیت Bo-Katan Kryze را در فصل جدید خواهید دید

سریال The Mandalorian

بازیگر مجموعه‌ی تلویزیونی Battlestar Galactica، کیتی سکاف (Katee Sackhoff)، به دومین فصل سریال The Mandalorian می‌پیوندد.

پس از انتشار خبر بازگشت Boba Fett و Ahsoka Tano به سریال The Mandalorian، حضور کیتی سکاف در نقش Bo-Katan Kryze به صورت رسمی تایید شده است. این مجموعه‌ی تلویزیونی که از سال ۲۰۱۹ پخش هفتگی دارد، توسط والت دیزنی از سرویس دیزنی پلاس پخش عرضه می‌شود. داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد.

بازیگر چهل ساله‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی Battlestar Galactica، کیتی سکاف، به جمع بازیگران سریال The Mandalorian اضافه شده است. این هنرپیشه‌ی آمریکایی قرار است در فصل دوم این مجموعه در نقش شخصیت Bo-Katan Kryze بازی کند. البته مشخص نیست که Bo-Katan در کدام قسمت به فصل دوم این محصول دیزنی اضافه می‌شود.

اگر جزو افرادی هستید که سریال The Mandalorian را دنبال می‌کنید، لازم نیست نگران به تاخیر افتادن آن باشید. به دلیل شیوع ویروس کرونا، اخیرا روند تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها با تاخیر مواجه شده و به همین دلیل طرفداران این مجموعه نگران بودند تا این سناریو برای این محصول دیزنی هم تکرار شود. در پی این موضوع، مدیر عامل شرکت والت دیزنی در مصاحبه‌‌ای که با شبکه‌ی CNBC انجام داد، رسما اعلام کرد که پخش Mandalorian با تاخیر مواجه نخواهد شد و طرفداران می‌توانند طبق زمان معین شده این سریال را دنبال کنند.

طبق گفته‌ی شرکت والت دیزنی، فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian در اوایل پاییز سال جاری میلادی از طریق شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا