شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در پخش فصل دوم سریال The Mandalorian نمی‌شود

والت دیزنی رسما تایید کرد!

فصل دوم سریال The Mandalorian

مدیر عامل شرکت والت دیزنی چندی پیش در گفت‌وگوی اخیر خود با CNBC رسما اعلام کرد که پخش فصل دوم سریال The Mandalorian به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر مواجه نخواهد شد.

از اقتصاد جهان گرفته تا صنعت بازی‌های ویدیویی و سینما، همگی پس از فراگیری ویروس کرونا در سراسر دنیا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. در حوزه‌ی بازی‌ها، تعطیلی استودیوها و شرکت‌ها و همچنین عدم فعالیت خرده‌فروشان منجر به تاخیر در ساخت و عرضه‌ی شماری از عناوین مورد انتظار شده و در بخش فیلم و سریال نیز، توقف فیلم‌برداری و تعطیلی سینماها روند تولید و پخش بسیاری از فیلم‌ها را به کلی مختل کرده است. برای مثال، شرکت مارول فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را به تعویق انداخته و شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) نیز برنامه‌ی پخش فیلم‌های خود در تابستان سال جاری را به تاریخ نامشخصی موکول کرده است. با این حال، هرچند که مشخص نیست وضعیت نگران‌کننده کنونی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، اما در این بین به نظر می‌رسد که برخی از فیلم‌ها و سریال‌ها از جمله فصل دوم سریال The Mandalorian چندان تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار نگرفته‌اند و فرآیند پخش آن‌ها همچنان مطابق برنامه ریزی‌های پیشین صورت خواهد گرفت.

به بیان دقیق‌تر، آقای باب چاپک (Bob Chapek)، مدیر عامل والت دیزنی، چندی پیش در مصاحبه با CNBC رسما اعلام کرد که تعدادی از پروژه‌های فعلی این شرکت سرشناس فارغ از بحران کرونا و مشکلات ناشی از آن، همچنان در حال طی روند تولید و توسعه‌ی خود هستند و این فیلم‌ها و سریال‌ها مطابق برنامه ریزی‌های قبلی، در زمان مقرر پخش خواهند شد. در ادامه، او به صراحت اشاره کرد که شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در پخش فصل دوم سریال The Mandalorian نشده و مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل بعدی این سریال پرطرفدار جنگ ستارگان پیش از گسترش بیماری خطرناک کوید-۱۹ به طور کامل به پایان رسیده است.

آقای باب چاپک در این خصوص توضیح می‌دهد:

توجه داشته باشید که مراحل پیش-تولید یک پروژه ممکن است حتی در روزهای کنونی [شرایط قرنطینه جهانی] ادامه داشته باشد. این موضوع برای پروژه‌هایی که در مرحله‌ی پس-تولید قرار دارند، نیز صادق است. با این حال، به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و تداوم اپیدمی، در حال حاضر کار روی پروژه‌های که میانه روند توسعه خود را طی می‌کنند، متوقف شده است.

برای مثال، به فصل دوم سریال The Mandalorian اشاره می‌کنم. مراحل فیلم‌برداری این سریال پیش از شیوع ویروس کرونا به اتمام رسیده بود. از این رو، این فیلم در مرحله‌ی پس-تولید قرار دارد و مشکلات ناشی از این بیماری منجر به تاخیر در پخش آن نخواهد شد. Black Widow نیز از این قاعده پیروی می‌کند و این فیلم سینمایی هم در ماه نوامبر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

بر اساس گفته‌های قبلی شرکت دیزنی، فصل دوم سریال The Mandalorian در اوایل پاییز سال جاری میلادی از طریق شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش خواهد شد. حال که مدیر عامل این کمپانی به نگرانی هواداران در پی شیوع ویروس کرونا پاسخ شده و به صراحت امکان تاخیر در پخش آن را تکذیب کرده، بدیهی است که این سریال در همان زمان مقرر در پلتفرم انحصاری والت دیزنی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا