ظاهرا آسوکا تانو در قسمت سیزدهم The Mandalorian حاضر خواهد بود

شواهد که اینگونه می‌گویند

قسمت سیزدهم The Mandalorian

با توجه به اطلاعاتی که ساعاتی قبل در فضای مجازی افشا شده‌اند، شخصیت آسوکا تانو در قسمت سیزدهم The Mandalorian حضور خواهد داشت.

وب سایت Slash Film با انتشار یک گزارش در اوایل فروردین سال جاری، از سپرده شدن نقش آسوکا تانو در فصل دوم The Mandalorian به رزاریو داوسون (Rosario Dawson) هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی خبر داد. او بارها برای ایفای نقش مزبور در آثار لایو اکشن ابراز علاقه کرده بود. پخش قسمت‌های جدید مندلورین از اواخر اکتبر امسال آغاز شد و تاکنون چهار قسمت در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته اما هیچ کدام از آن‌ها شامل آسوکا نبوده‌اند؛ موضوعی که باعث شد صحت مطلب Slash Film از سوی گروهی از مخاطبان زیرسوال برود. اینطور که به نظر می‎رسد، انتظار تنها چند روز دیگر به پایان می‌رسد.

Orbit Showtime Network که یک شبکه‌ی ماهواره‌ای بوده و در خاورمیانه و آفریقا فعالیت دارد، اطلاعات قسمت سیزدهم The Mandalorian را در دسترس عموم کاربران قرار داد. بر این اساس، پنجمین قسمت فصل دوم The Jedi نام داشته و تماشایش حدودا ۵۷ دقیقه به طول می‌انجامد. نکته‌ی مهم ماجرا اینجا است که قسمت مورد نظر را دیو فیلونی (Dave Filoni) کارگردانی کرده است. اگر از علاقه‌مندان به آثار جنگ ستارگان باشید، باید بدانید این فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی خالق آسوکا تانو به شمار می‌رود. با در نظر گرفتن نام قسمت و همچنین فردی که آن را کارگردانی کرده، عده‌ای از طرفداران معتقد هستند این شخصیت محبوب به زودی اولین حضورش را در آثار لایو اکشن رقم خواهد زد.

احتمال صحت داشتن اطلاعاتی که توسط Orbit Showtime Network لو رفته‌اند بسیار بالا است. این شبکه‌ی اماراتی جزئیات مربوط به قسمت دوازدهم The Mandalorian را به درستی اعلام کرده بود. از همین رو، بعید به نظر می‌رسد درباره‌ی قسمت سیزدهم اشتباه کرده باشد؛ قسمتی که روز جمعه از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد. در ضمن، اگرچه فصل دوم هنوز به پایان نرسیده اما لوکاس‌فیلم نسبت به ساخت فصل سوم مصمم بوده و می‌خواهد قبل از پایان سال جاری وارد پروژه را وارد فاز فیلمبرداری کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا