بازیگر The Mandalorian از آینده‌ی این سریال پس از اتمام فصل دوم می‌گوید

ظاهرا ماجراجویی‌های مندلورین با فصل پیش رو به پایان نخواهد رسید

بازیگر The Mandalorian

جانکارلو اسپوزیتو بازیگر The Mandalorian در بخشی از گفتگوی اخیر خود با وب سایت People به آینده‌ی این سریال پس از اتمام فصل دوم پرداخت.

لوکاس‌فیلم و والت دیزنی همزمان با راه‌اندازی سرویس استریم دیزنی پلاس، پخش The Mandalorian را آغاز کردند. این محصول طی مدت زمان کوتاهی به محبوبیت بالایی دست یافت و نشان داد سریال‌های لایو اکشن جنگ ستارگان می‌توانند به اندازه‌ی سریال‌های انیمیشنی‌اش موفق ظاهر شوند. با گذشت مدت کوتاهی از اتمام فصل اول در اواخر ماه دسامبر، جان فاورو (Jon Favreau) یک توییت منتشر و ساخت فصل جدید را تایید کرد. اگرچه در میانه‌ی روند تولید شیوع ویروس کرونا به یک معضل جهانی تبدیل شد و پروژه‌ها را به تعطیلی کشاند اما سازندگان موفق شدند با اتخاذ سیاست‌های درست فازهای فیلمبرداری و پس‌تولید را بدون چالش خاصی به پایان برسانند.

جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) بازیگر The Mandalorian به تازگی گفتگویی را با وب سایت People انجام داده است. خبرنگار در بخشی از مصاحبه به سراغ نخستین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان رفت و سوالی را پیرامون آینده‌ی آن مطرح کرد. اسپوزیتو هم در پاسخ به وسعت بالای دنیای جنگ ستارگان اشاره و ساخت فصل‌های سوم و چهارم را برای پرداختن به موارد ناشناخته تایید کرد. در گذشته تنها ساخت فصل سوم این اثر توسط وب سایت Variety تایید شده بود. بازیگر سریال‌های Breaking Bad و Better Call Saul در پاسخ به خبرنگار اینطور گفت:

در دنیایی زندگی می‌کنیم که وسعت بالایی داشته و موارد ناشناخته‌ی بسیاری پیرامون آن وجود دارد. به همین دلیل، فکر می‌کنم سازندگان به دنبال زمینه‌چینی برای عمق بخشیدن به داستان با ساخت فصل‌های سوم و چهارم باشند. با تماشای این فصل‌ها به تدریج پاسخ سوال‌هایتان را خواهید یافت.

اگرچه تایید ساخت فصل‌های سوم و چهار اتفاق خوشایندی برای طرفداران است اما باید یک نکته‌ی مهم را در نظر گرفت. فصل دوم با فاصله‌ی حدودا یک ساله نسبت به فصل نخست پخش خواهد شد. از همین رو، پیش‌بینی می‌شود فصل‌های سوم و چهار حداقل با یک سال فاصله از راه برسند. در ضمن، عجله در آماده‌سازی و پخش محصولات تبعات خوبی را برای لوکاس‌فیلم و دیزنی نداشته است. اگر به یاد داشته باشید، Star Wars: The Last Jedi با وجود فروش بالا به هیچ وجه در جلب نظر مخاطبان موفق نبود. Solo: A Star Wars Story هم به یک شکست تجاری تبدیل شد و بیش از ۱۰۰ میلیون دلار ضرر را به سازندگانش تحمیل کرد. از همین رو، احتمال در نظر گرفتن فاصله‌ی زمانی بیشتر بین فصل‌های آتی وجود دارد.

The Mandalorian درباره‌ی یک مزدور به نام مندلورین است که با انجام ماموریت‌های خواسته‌شده و دریافت پاداش، زندگی خود را می‌گذارند. زندگی یکنواخت او ادامه دارد تا اینکه با موجودی عجیب ملاقات می‌کند. از بازیگران حاضر در این اثر می‌توان به پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، امید ابطحی (Omid Abtahi)، جینا کارانو (Gina Carano) و مینگ-نا ون (Ming-Na Wen) اشاره کرد. در ضمن، قسمت‌های جدید این سریال از تاریخ ۹ آبان سال جاری (مصادف با ۳۰ اکتبر) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا