1%
  • 0/10

ساخت بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت توسط کاربر خلاق

بازی ماینکرفت را تبدیل به موتور بازی سازی فوق قوی کنید!

ساخت بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت توسط کاربر خلاق ۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
افسانه زلدا در بازی ماینکرفت

خلاقیت کاربران در بازی ماینکرفت پایانی ندارد! بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت توسط کاربری خلاق به بهترین شکل باز سازی شد. شما نیز می‌توانید به تجربه این بازی نوستالژیک در بازی جذاب و دوست داشتنی ماینکرفت بپردازید!

کاربران و طرفداران بازی ماینکرفت همیشه به بازسازی بازی‌های مورد علاقه خود در این بازی پرداخته‌اند. ما طی سال‌ها شاهد ساخت بازی‌هایی برگرفته از عناوینی بزرگ چون Bloodborne و The Elder Scrolls 3: Morrowind در بازی ماینکرفت بوده‌ایم. با این وجود، به ندرت دیده شده کاربری نسخه‌ای کامل از یک بازی را در این بازی به ما ارائه دهد. حال کاربری خلاق با نام C1OUS3R موفق به ساخت بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت شده است!

به گزارش وبسایت Kotaku، این کاربر خلاق به تازگی ویدیویی در شبکه یوتیوب خود منتشر کرده که تمام مراحل ساخت بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت را به نمایش می‌گذارد. نکته جالب توجه این بوده که او هرگز از ابزار جانبی استفاده نکرده و تنها با استفاده از قابلیت‌های بازی ماینکرفت، به ساخت نسخه کامل بازی افسانه زلدا می‌پردازد. البته باید اشاره داشت که بافت تکسچرهای بازی برای شباهت بیشتر به دنیای افسانه زلدا تغییر یافته‌اند.

بدون شک تصور بازی افسانه زلدا بدون لینک (Link) غیر ممکن است و نیاز به لینک، به معنی نیاز سازنده این بازی در ماینکرفت به خلاقیت است. این کاربر پس از ساخت یک مدل از لینک، آن را در یک کدو تنبل جای داده و سپس شخصیت اصلی بازی را محو کرده است. این رویه به شما اجازه می‌دهد خود را در قالب لینک ببینید! این کاربر خلاق با استفاده از برخی قابلیت‌های درون بازی که کمتر کسی از آن‌ها استفاده می‌کند، به شما این قدرت را داده تا به بهترین نحو ممکن با لینک در نقشه بازی جابجا شوید.

در ادامه لازم به ذکر است که تمام دشمنان نسخه اصلی بازی افسانه زلدا در بازی حاضر نیستند و دلیل این موضوع، ازدیاد مدل‌های مختلف دشمنان در نسخه اصلی است. از همین رو سازنده بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت برخی از دشمنان این بازی را انتخاب کرده، آن‌ها را با هوش مصنوعی تقویت و در برابر ما قرار داده است. علاوه بر آن، او چند سیاه چاله، کلید و آیتم طراحی کرده تا ساخت این بازی به پایان برسد. این بازی توسط برخی دیگر از یوتیوبرها نیز تجربه شده است.

شما می‌توانید برای دریافت جزئیات بیشتر درباره بازی افسانه زلدا در بازی ماینکرفت به صفحه اختصاصی C1OUS3R در شبکه یوتیوب مراجعه کرده و به تماشای ویدیوهای جذاب او بنشینید. او همچنین اعلام کرده که در صورت دریافت بیش از ۵۰۰۰ لایک، بازی را در اختیار عموم قرار داده تا همه بتوانند از آن لذت ببرند. آیا شما از چنین پروژه‌هایی استقبال می‌کنید؟ شما دوست دارید چه بازی‌هایی در بازی جذاب ماینکرفت ساخته شوند؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments