نمرات فصل اول سریال The Last of Us منتشر شدند

همه از بازی بی نظیر پاسکال و رمزی می‌گویند!

نمرات فصل اول سریال The Last of Us

با فاصله کمتر از یک هفته تا اکران اولین قسمت، نمرات فصل اول سریال The Last of Us به انتشار رسید تا ما با چشمی بازتر و صد البته شک کمتر به انتظار آن در سرویس استریم HBO بنشینیم.

اگر طی ماه‌های اخیر اخبار مربوط به سریال The Last of Us را مطالعه کرده باشید، می‌دانید که طرفداران بسیاری از بازیگران انتخاب شده توسط کارگردانان این سریال یعنی کریگ مزین (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) رضایت نداشته‌اند. با این حال این دو کارگردان باور دارند که بهترین بازیگران ممکن برای ایفای نقش در سریال آن‌ها انتخاب شده و نمرات انتشار یافته برای این سریال نیز مهر تاییدی بر سخنان آن‌ها می‌زنند!

در سریال The Last of Us، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) وظیفه ایفای نقش شخصیت جوئل (Joel) و بلا رمزی (Bella Ramsey) وظیفه ایفای نقش شخصیت الی (Ellie) را در کنار بسیاری بازیگران نام دارد دیگر بر عهده دارند. این دو بازیگر هر دو سابقه حضور در سریال محبوب و تحسین شده Game of Thrones را در کارنامه خود دارند و همین موضوع افراد زیادی را به این باور رساند که هر دو بازیگر از ایفای نقش خود در سریال The Last of Us بر می‌آیند.

همناطور که در ابتدا اشاره شد نمرات فصل اول سریال The Last of Us به انتشار رسیده و باید گفت بسیار امیدوار کننده هستند. در زمان انتشار این مطلب، ۱۸ نمره برای فصل اول این سریال به انتشار رسیده و میانگین نمرات این فصل از سریال را به عدد ۸۲ از ۱۰۰ رسانده است. در ادامه قصد داریم نگاهی به برخی از نمرات، در کنار توضیحی کوتاه توسط منتقدین این سریال داشته باشیم.

  • Empire : نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

بدون شک این سریال بهترین سریال اقتباسی از یک بازی ویدیویی است. سریال The Last of Us به عمق دنیا و داستان آخرالزمانی این فرنچایز افزوده و این در حالی است که هسته احساسی آن حفظ شده و به شدت به سری بازی The Last of Us وفادار است. این سریال دقیقا مانند سری بازی خود یک شاهکار است.

  • Collider: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

دراکمن و مزین داستانی فراموش نشدنی را انتخاب کرده و آن را غنی‌تر و مهلک‌تر از پیش کرده‌‌اند و به ما اجازه دادند با این شخصیت‌ها به نحوی که نتوانستیم در بازی با آن‌ها زندگی کنیم، زندگی کنیم! سریال The Last of Us بدون شک یک موفقیت است و در این دنیای تاریک، مزین و دراکمن نور را به ما نشان می‌دهند که این داستان را به شدت قدرتمند می‌کند!

  • Radio Times: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

سریال The Last of Us بهترین سریال اقتباسی از بازی‌های ویدیویی در طول تاریخ است و با این حال این سریال دنیایی جداگانه برای خود ساخته است. اگر در تماشای این سریال تردید دارید، به شما می‌گوییم که بدون درنگ به تماشای آن بنشینید.

  • Paste Magazine: نمره ۹۵ از ۱۰۰

شخصیت‌های پیچیده با همراهی بازیگری بی نظیر، داستانی با سرعت پیشروی عالی و احساسات درگیر کننده در سریال The Last of Us، آن را تبدیل به یکی از بهترین سریال‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی تبدیل کرده که حتما باید دنبال کنید.

  • Telegraph: نمره ۸۰ از ۱۰۰

نه قسمت برای فصل اول در حالی که داستان را ناقص کرده‌اند، باز هم طولانی به نظر می‌رسد! اما نحوه به تصویر کشیدن مشکلات و دوستی‌ها در این دنیای مصیبت دیده، سریال The Last of Us را به سریالی تبدیل کرده که کمتر تماشا کرده‌ایم. این سریال شما را وادار می‌کند از نو به تجربه سری بازی The Last of Us بنشینید.

  • Vanity Fair: نمره ۸۰ از ۱۰۰

از آنجایی که سریال The Last of Us از یک رسانه به رسانه‌ای دیگر منتقل شده، چندان حس تازه‌ای به ما نمی‌دهد! سریال The Last of Us انقلابی بزرگ در صنعت سریال سازی نیست. این سریال تنها رسانه‌ای بسیار خوش ساخت است که بالاتر از رقبای هم سبک خود جای می‌گیرد.

  • The Independent: نمره ۸۰ از ۱۰۰

سریال The Last of Us بدون شک دری تازه برای سریال‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی گشود. هنوز زود است بگوییم طرفداران کهنه کار این فرنچایز از سریال راضی خواهند بود یا خیر. کاربران کهنه کار به شدت به این سریال شک داشتند، اما مزین و دراکمن این سریال را به زیبایی هر چه تمام‌تر کارگردانی کرده‌اند.

  • Consequence: نمره ۷۵ از ۱۰۰

چیزهای بسیاری در سریال The Last of Us وجود دارند که حس کهنه بودن به ما می‌دهند. با این حال، با وجود تکرار مکررات، باید گفت کور سوی نور در این سریال دیده می‌شود. نمایش بی نظیر، بازیگری عالی رمزی و پاسکال و بخش‌های جدیدی که مزین و دراکمن به این سریال افزوده‌اند، بسیار عالی هستند. اگر تازه وارد دنیای The Last of Us شده باشید، بدون شک عاشق چیزهای بسیاری در این سریال خواهید شد، البته اگر با سبک آن کنار بیایید. اما اگر با این سری بازی آشنا هستید، منتظر باشید تا همه چیز را بار دیگر، به همراه چند مسیر فرعی از اول تماشا کنید.

  • Decider: نمره ۷۰ از ۱۰۰

در حالی که چیزهای بسیاری در سریال The Last of Us عالی هستند، این سری نمی‌تواند از ریشه‌های خود جدا شود. سریال The Last of Us بدون شک یکی از بهترین سریال‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی است. اما این یک مشکل است، شما اینگونه فکر نمی‌کنید؟ اهمیتی ندارد نویسندگی یا جلوه‌های بصری آن تا چه حد عالی باشند، اهمیتی ندارد چند جایزه کسب کند، داستان The Last of Us داستانی تعاملی بوده که به یک رسانه گذرا آورده شده است!

  • Slant Magazine: نمره ۵۰ از ۱۰۰

در پایان، با گرفتن گیم پلی از این داستان، ما گوشت‌هایی داریم که به هیچ اسکلتی وصل نیستند و حقه‌های تلویزیونی تمام استخوان‌ها را بلعیده‌اند و آن را آویزان و از شکل افتاده رها کرده‌اند!

با وجود نظرات منفی و باور برخی افراد که داستان سریال The Last of Us جایی در دنیای تلویزیون ندارد، ما همچنان شاهد نمرات بالایی هستیم که بدون شک آن را تبدیل به سریالی بی نظیر کرده و نباید به سادگی از آن گذر کرد. نمرات فصل اول سریال The Last of Us در هر صورت امیدوار کننده بوده و تماشای این سریال را به خصوص برای گیمرها یک باید می‌کنند! دیگر نکته قابل توجه، اشاره به بازیگری بی نظیر پاسکال و رمزی داشته که مطمئنا افراد زیادی را شگفت زده خواهد کرد. نظر شما درباره نمرات فصل اول سریال The Last of Us چیست؟ فکر می‌کنید این سریال مستحق میانگین نمرات ۸۲ است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا