1%
  • 0/10

پشت صحنه فصل دوم The Last of Us بازگشت به لوکیشنی آشنا را تایید می‌کند

پشت صحنه فصل دوم The Last of Us بازگشت به لوکیشنی آشنا را تایید می‌کند ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پشت صحنه فصل دوم The Last of Us

یکی از کاربران فروم ردیت اخیراً تصویری را از پشت صحنه فصل دوم The Last of Us به اشتراک گذاشته که بازگشت به لوکشینی آشنا را تایید می‌کند.

آخرین ما که اوایل سال گذشته میلادی از طریق شبکه HBO روی آنتن رفت، بر اساس بازی‌ The Last of Us اثر استودیو ناتی داگ است. این سریال توانست بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرده و عملکردی عالی را در زمینه بازدید به ثبت برساند. از همین رو، با ساخت فصل دومش موافقت شد که قرار است اقتباسی از The Last of Us: Part II باشد.

همزمان با آغاز فیلمبرداری، یکی از کاربران فروم ردیت تصویری را از پشت صحنه فصل دوم The Last of Us ثبت کرده و آن را با دیگران به اشتراک گذاشته است. این تصویر، بازگشت به گرین پلیس مارکت (GreenPlace Market) را تایید می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر پشت صحنه و تصویر این فروشگاه در بازی را مشاهده کنید:

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، گرین پلیس مارکت یکی از لوکیشن‌های بازی The Last of Us 2 بود. الی و دینا در جریان یکی از گشت زنی‌های خود متوجه می‌شوند زامبی‌ها داخل ساختمان گرین پلیس مارکت هستند. از همین رو، تصمیم می‌گیرند به داخلش رفته و زامبی‌ها را بکشند.

پس از اینکه همه گیری ویروس مرگبار رخ داد، زن و شوهری که صاحب گرین پلیس مارکت بودند تصمیم گرفتند از آن بعنوان سکونتگاه خود استفاده کرده و به هیچ کس اجازه ورود ندادند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه فردی ناشناس بزور وارد سوپر مارکت و با شوهر درگیر شد. او سپس مقداری انسولین برداشت و ضمن نوشتن یک نامه عذرخواهی، آنجا را ترک کرد.

فرد ناشناس در نامه خود نوشته بود قصد صدمه رساندن نداشت و تنها مقداری انسولین برای خواهرش می‌خواست. گرین پلیس مارکت نهایتاً و طی اتفاقاتی نامشخص به مکانی متروکه تبدیل شد که زامبی‌ها در آن کمین کرده بودند. در ضمن، مشخص نشد چه اتفاقی برای صاحبانش رخ داد.

فصل دوم سریال The Last of Us سال آینده میلادی پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments