بازیگر نقش ابی در سریال The Last of Us مشخص شده است

دو اسم و گمانه زنی‌های بی پایان

بازیگر نقش ابی در سریال The Last of Us

طبق گزارشی که بتازگی روی خروجی رسانه Los Angeles Times قرار گرفته، بازیگر نقش ابی در سریال The Last of Us مشخص شده است.

استودیو پلی استیشن پروداکشنز با همکاری HBO اقتباس The Last of Us را ساخت و روی آنتن برد. این اثر که اقتباسی از نسخه اول محسوب می‌شود، موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد. به بیان دقیقتر، نه تنها در زمینه بازدید عالی ظاهر شد، بلکه برای دریافت جوایز متعددی نامزد شده و حتی برخی از آن‌ها را تصاحب کرده است. در ضمن، فصل دوم تایید شده اما هنوز وارد فاز فیلمبرداری نشده است.

کریگ مازن (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) سازندگان سریال آخرین ما بوده و تا به این لحظه اطلاعات اندکی را از فصل دوم به اشتراک گذاشته‌اند. با توجه به آن‌ها، The Last of Us: Part II نه به یک فصل، بلکه به دو فصل یا حتی بیشتر تبدیل خواهد شد. همچنین می‌دانیم نسخه لایو اکشن شخصیت ابی در قسمت‌های جدید حاضر خواهد بود. اینکه چه کسی او را به تصویر می‌کشد، موضوعی داغ طی روزهای گذشته بوده است.

رسانه Los Angeles Times در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود اعلام کرده بازیگر نقش ابی در سریال The Last of Us مشخص شده است. با این حال، دست اندرکاران ترجیح داده‌اند هیچ صحبتی در این باره به میان نیاورند:

وقتی فیلمبرداری سریال ادامه یابد، سوالات مهمی پیرامون فصل دوم مطرح می‌شود. برای مثال، چه کسی نقش ابی را ایفا می‌کند؛ شخصیتی که رقیبی برای الی است. بازیگر این نقش مشخص شده اما کریگ مازن هیچ چیزی در این باره نمی‌گوید.

طبق گزارش‌های غیررسمی، شانون بری (Shannon Berry) یا فلورنس پیو (Florence Pugh) بازیگر نقش ابی در سریال The Last of Us خواهد بود. بری از لحاظ ظاهری بشدت به شخصیت ابی در The Last of Us: Part II شباهت داشته و همچنین سریال Hunters را در پرونده هنری خود دارد. پیو هم هنرپیشه مشهوری بوده و طی سال‌های گذشته در Black Widow و Oppenheimer نقش آفرینی کرده است. در ضمن، مازین بری را در اینستاگرام فالو کرده و همین موضوع باعث شده برخی او را گزینه نهایی بدانند.

در انتها، لازم به ذکر است فصل دوم سریال آخرین ما فعلاً تاریخ انتشاری ندارد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا