#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر نسخه کامپیوتر بازی The Last Of Us Remake منتشر شد + زیرنویس فارسی

گشایش درهای ممنوعه‌ی پلی استیشن!

نسخه کامپیوتر The Last Of Us Remake در دست ساخت قرار دارد و همچنین این بازی قرار است روز ۲ سپتامبر (مصادف با روز ۱۱ شهریور) سال جاری برای کنسول PS5 منتشر شود.

شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما بازی Last Of Us که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین انحصاری‌های تاریخ پلی استیشن است، قرار است راهی کامپیوتر شود. مدتی بود که شایعاتی در مورد نسخه‌ی ریمیک بازی The Last Of Us به گوش می‌رسید، ولی کم‌تر کسی فکر می‌کرد که قرار است نسخه رایانه شخصی The Last Of Us Remake نیز عرضه شود. نام این نسخه‌ی ریمیک قرار است The Last Of Us Part 1 باشد.

نام‌گذاری نسبتا عجیب را که کنار بگذاریم، این بازی بر اساس رمان The Road کورمک مک‌کارتی بود و سفر پسا-آخرالزمانی جوئل و الی در آمریکا را به تصویر می‌کشید. ویروسی مرگ‌بار و خطرناک در این کشور پخش شده و خون الی تنها درمان برای این ویروس به شمار می‌آید. شما در نقش جوئل در این بازی وظیفه دارید تا الی را زنده تحویل کسانی که قصد نجات انسان‌ها را دارند، برسانید. این بازی قطعا یکی از بازی‌هایی است که هر کسی باید تجربه کند.

معرفی بازی شاید دستخوش اتفاقات ناگواری شد. این نسخه ریمیک توسط سایت پلی استیشن لو رفت و اطلاعاتی در مورد آن پیش از معرفی، منتشر شد.

نسخه ریمیک این بازی روز ۲ سپتامبر (مصادف با روز ۱۱ شهریور) سال جاری برای کنسول PS5 منتشر می‌شود و همچنین اعلام شده که نسخه کامپیوتر The Last Of Us Remake نیز در دست ساخت قرار دارد و معلوم نیست که در چه تاریخی منتشر خواهد شد.

طبق گفته‌‌ها، این نسخه ریمیک از صفر دوباره ساخته شده ولی کاملا به نسخه‌ی اصلی وفادار مانده است. همچنین کنترل‌ها دچار تغییر شده و در کنار آن نیز افکت‌ها، گشت و گذار و مبارزات هم دچار تحول شده‌اند.

بازی The Last Of Us یک بار ریمستر شده، اما ظاهرا سونی نمی‌خواهد از خیر مخاطبین غیر گیمر سریال The Last Of Us بگذرد و دست آنان را خالی بگذارد و به همین دلیل هم این ریمیک ۷۰ دلاری را پیش روی آنان قرار می‌دهد.

نظر شما در مورد نسخه کامپیوتر The Last Of Us Remake چیست؟ فکر می‌کنید که این بازی در چه زمانی برای کامپیوتر عرضه می‌شود؟ آیا برچسب ۷۰ دلاری برای این بازی مناسب است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا