#مهسا_امینی

تریلر جدید بازی The Last of Us Part 2 روی شخصیت Abby تمرکز دارد

ابی را بیشتر بشناسید!

استودیوی سرشناس ناتی داگ (Naughty Dog) در اقدامی غیرمنتظره، چندی پیش تریلر جدید بازی The Last of Us Part 2 را با هدف نمایش پیشینه و اهداف شخصیت ابی (Abby) به اشتراک گذاشت.

اینکه The Last of Us Part II را می‌توان یکی از بهترین و بزرگ‌ترین آثار نسل هشتم دانست، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست. اثری که علی‌رغم حواشی‌ بسیار زیاد، به خاطر روایت داستان عالی و ارائه‌ی گیم‌پلی هیجان‌انگیز مورد استقبال شماری از منتقدان و بازیکنان در اقصی نقاط جهان قرار گرفت و از زمان عرضه تا به امروز، موفقیت‌های زیادی از جمله حضور در جمع نامزدهای بهترین بازی‌های سال در مراسم جوایز گیم اواردز (The Game Awards 2020) را برای استودیوی سازنده‌ی خود یعنی ناتی داگ به همراه آورده است. حال که نزدیک به شش ماه از انتشار این عنوان می‌گذرد، چندی پیش تیم سازنده تریلر جدیدی از بازی منتشر کرده که این بار روی شخصیت ابی متمرکز است.

این تریلر دو و نیم دقیقه‌ای جدید The Last of Us Part 2 بیشتر با هدف نمایش پیشینه و اهداف شخصیت ابی، یکی از کاراکترهای مهم در روایت داستان و پیشبرد گیم‌پلی بازی، از سوی استودیوی خوشنام ناتی داگ منتشر شده که در حال حاضر با توجه به گذشت بیش از شش ماه از عرضه‌ی بازی، اهمیت عدم لو رفتن نقش کلیدی این کاراکتر کمتر شده است. با این حال، پیش از مشاهده‌ی این ویدیو توجه داشته باشید که تریلر مذکور حاوی سکانس‌ها و اسپویل‌های داستانی زیادی است که اگر تا به امروز موفق به تجربه‌ی بازی نشده‌اید، توصیه می‌کنم که از تماشای آن حتما خودداری کنید. لیکن این ویدیو برای آن دسته از بازیکنانی که بازی را به طور کامل به اتمام رسانده‌اند، بسیار هیجان‌انگیز و جالب به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که بازی The Last of Us Part II در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. با توجه به عرضه‌ی کنسول جدید پلی‌استیشن 5 در هفته‌های گذشته، اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر ارتقای بازی به نسل بعد به گوش می‌رسد که در جدیدترین آن، فروشگاه مشهور بست بای (Best Buy) به این شایعه‌ها دامن زده است. از آنجا که نسخه‌ی پیشین این مجموعه هم برای نسل هفتم و هم برای نسل هشتم روانه بازار شد، چندان دور از انتظار نیست که شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی در آینده‌ی نه چندان دور این عنوان محبوب خود را برای کنسول جدید PS5 نیز منتشر کند.

علاوه بر این، مقاله‌ «۲۰ ایستر اگ که احتمالا در The Last of Us 2 متوجه آن‌ها نشده‌اید» نیز شامل محتوای جالبی است که پیشنهاد می‌کنم مطالعه‌ی آن را از دست ندهید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا