سونی فاش‌کنندگان اطلاعات The Last of Us Part 2 را شناسایی کرد

نامی از کارمندان سونی یا ناتی‌داگ به چشم نمی‌خورد

سونی فاش‌کنندگان اطلاعات The Last of Us Part 2 را شناسایی کرد امیر سلیمی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

به نظر می رسد سونی عوامل فاش کننده اطلاعات بازی The Last of Us Part 2 را شناسایی کرده است و در بین آن‌ها نامی از کارمندان سونی یا ناتی داگ (Naughty Dog) به چشم نمی‌خورد.

چندی پیش، ویدیوهایی از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد که بخش‌هایی از داستان بازی را فاش می‌کرد. در آن زمان، شایعات، کارمندان ناراضی ناتی‌ داگ را عامل این افشا می‌دانستند، اما سونی به تازگی مشخص کرده که این اتهام بی‌اساس است و منابع خارجی، عوامل این افشا هستند.

سونی در بیانیه ای به GamesIndustry تایید کرده که این شرکت اشخاصی را که مسئول افشای اطلاعات مربوط به بازی The Last of Us Part II هستند، شناسایی کرده است. با استناد به این بیانیه، هیچ یک از کارمندان سونی یا ناتی‌ داگ در این افشا نقشی نداشته و این درز توسط منبعی خارجی صورت گرفته است. با این حال، سونی از اظهارنظر بیشتر خودداری کرده و درحال  بررسی و تحقیق برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوع است.

ویدیوهای فاش شده از The Last of Us Part 2 بخش‌هایی مهمی از داستان بازی را فاش می‌ساخت که باعث خشم قشر کثیری از طرفداران پلی‌استیشن 4 شده بود. سونی و ناتی‌داگ ضمن ابراز همدردی در خصوص این اتفاق ناگوار، تاریخ انتشار جدید بازی را مشخص کرده و از بازیکنان خواستند تا به اسپویلرها توجه نکنند.

بازی The Last of Us Part II در ابتدا قرار بود که در ماه فوریه سال قبل عرضه شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا شاهد تاخیر در عرضه این عنوان بودیم تا انحصاری مورد انتظار سونی در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود. امکان پیش‌خرید دیجیتالی بازی از طریق فروشگاه پلی‌استیشن نیز مجددا در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا