پیش‌خرید نسخه‌های مختلف The Last Of Us Part II مجددا میسر شد

امید به فروشگاه پلی استیشن بازگشت

پیش‌خرید نسخه‌های مختلف The Last Of Us Part II مجددا میسر شد پویان ذاکرفتحی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Last Of Us: Part Two

چند هفته پیش سونی اعلام کرد که تاریخ عرضه‌ی The Last Of Us Part II به دلیل همه گیری جهانی ویروس COVID-19 برای مدت نامشخصی به تعویق خواهد افتاد.

این بازی سریعا از فروشگاه پلی استیشن حذف شد و چند روز بعد از آن هم سونی پول کسانی که قسمت دوم The Last of Us را از فروشگاه پلی‌استیشن پیش‌خرید کرده بودند را، بازگرداند.

در هفته های اخیر گیمر‌ها جدا از استرس شیوع بیماری کرونا، با خبر‌های تاخیر یا لغو شدن عرضه عناوین زیادی دست و پنجه نرم کردند. سونی و ناتی داگ عرضه‌ی عنوان The Last of Us 2 را برای مدت نامشخصی به تعویق انداختند. این مسئله پس از حذف این بازی از فروشگاه و پیشنهاد بازپرداخت پول خریداران، افرادی که بسیار چشم به راه این عنوان دوست داشتنی بودند را بیش از پیش نگران کرد. هم اکنون تایید شده که این بازی قرار است در خرداد ماه امسال عرضه شود.

توقف پیش فروش بازی  The Last Of Us Part II و چند عنوان دیگر در فروشگاه پلی‌استیشن احتمالا در راستای این سیاست انجام شد که سونی قصد ندارد بازی‌ها را بدون اطمینان از تاریخ قطعی عرضه برای پیش فروش قرار دهد. حالا که دیگر نگرانی خاصی برای تجربه این عنوان وجود ندارد، مورد انتظارترین انحصاری پلی‌استیشن هم اکنون قابل پیش خرید است.

سونی و ناتی داگ تاریخ دقیق عرضه‌ی The Last Of Us Part 2 را ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی مصادف با ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ اعلام کردند؛ این تاریخ در مقایسه با تاریخ مشخص شده‌ی پیش از این که در اواخر ماه می میلادی بود عرضه‌ی بازی را برای تقریبا سه هفته به تاخیر انداخت.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه‌ی فیزیکی The Last of Us Part II Ellie Edition را یکبار دیگر پیش‌خرید کنند. این نسخه شامل آیتم‌ها و محتویات جذابی مانند مجسمه‌ی الی، کوله پشتی، دستبند و چند عنصر دیگر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا