آیا The Last of Us Part 2 به نسل جدید ارتقا پیدا می‌کند؟

بعید نیست

The Last of Us Part 2

در لیست جدیدی که در فروشگاه Best Buy منتشر شده به ارتقای نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 بازی The Last of Us Part 2 به نسل نهم اشاره شده است.

بازی جذاب و پرطرفدار The Last of Us Part 2 بخش بزرگی از صنعت ویدیوگیم در سال جاری میلادی به شمار می‌رود و حضور این عنوان در The Game Awards 2020 به عنوان بهترین بازی سال غیرقابل پیش‌بینی نبوده است. با این‌که مدت زیادی از عرضه‌ی بازی The Last of Us Part 2 نگذشته، موفقیت‌های بسیاری شامل این عنوان انحصاری شده و همچنان اخبار پیرامون آن به گوش می‌رسد.

به تازگی فروشگاه Best Buy نسخه‌ی فیزیکی The Last of Us Part 2 را برای پلی‌استیشن 4 در لیست خود قرار داده و به ارتقای رایگان آن به نسل نهم اشاره کرده است. این درحالی است که ناتی‌ داگ هنوز در این مورد صحبت نکرده و این خبر به صورت رسمی تایید نشده است. در واقع، این موضوع می‌تواند اشتباهی از سوی فروشگاه Best Buy باشد. البته، با توجه به محبوبیت غیرقابل مقایسه‌ی عنوان The Last of Us، انجام این کار از سوی توسعه‌دهندگان و ارتقای این بازی به نسل نهم آنقدر هم بعید به‌نظر نمی‌رسد.

جالب است بدانید مدتی پیش نیل دراکمن بازی‌ساز آمریکایی با انتشار یک متن در صفحه‌ی توییتری خود، به صورت غیرمستقیم انتشار بخش چندنفره‌ی The Last of Us Part II را تایید کرد. او در اعلامیه‌ی خود گفته مردم باید برای اتفاق پیش‌رو صبر کنند چون واقعا ارزش انتظار کشیدن را دارد.

اگر علاقه‌مند هستید در مورد این اثر استودیوی موفق ناتی داگ بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم بررسی بازی The Last of Us Part 2 را در سایت سرگرمی مطالعه کنید. مقاله‌ی
۲۰ ایستر اگ که احتمالا در The Last of Us 2 متوجه آن‌ها نشده‌اید هم محتوای جالبی دارد و در مطلبی جداگانه در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا