#مهسا_امینی

تصاویر جدید از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

اسکرین‌شات‌هایی از تریلر رسمی

تصاویر جدید از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تصاویر بازی The Last of Us Part 2

در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، تصاویر جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 قرار گرفت که اسکرین‌شات‌‎هایی از تریلر منتشر شده است.

همانطور که می‌دانید، چندی پیش تریلر داستانی بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 منتشر شد. این تریلر، نمایی کلی از سفر پر ماجرای الی در این دنیای خطرناک را نشان می‌دهد. همچنین برای علاقه‌مندان سوال‌های بسیار زیادی در مورد داستان این قسمت به وجود آمده که تا زمان انتشار باید صبر کرد.

در این تریلر، صحنه‌های بسیار زیادی وجود داشت که بدون شک، داشتن اسکرین‌شات‌هایی از آن خالی از لطف نیست. به عنوان مثال می‌توان به فضای‌های سر سبز و جنگلی که الی با اسب در حال عبور آن‌جا بود و یا گیتار زدن جوئل اشاره کرد.

اگر تریلر تازه‌ای که چند روز پیش منتشر شده را ندیده‌اید، حتما پیشنهاد می‌شود که قبل از دیدن تصاویر، آن را مشاهده کنید. این تریلر و حتی تصاویر منتشر شده، هیچ گونه اسپویلی ندارند. همانطور که می‌دانید، چندی پیش ویدیو‌های بسیار مهمی از The Last of Us Part 2 منتشر شد که باعث فاش شدن بخش عظیمی از داستان بازی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم که به هیچ عنوان این ویدیوها را مشاهده نکنید. همچنین سونی اشاره کرد که افراد فاش کننده‌ی اطلاعات را شناسایی کرده و در حال تحقیق بیشتر در مورد این موضوع است. با این که سونی وارد جزییات این موضوع نشد اما تایید کرد که این افراد، هیچ ارتباطی با سونی و یا شرکت بازی‌ساز ناتی داگ ندارند و این مورد، توسط عوامل خارجی رخ داده است.

در هر صورت اگر منتظر این بازی محبوب هستید، باید تا تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) صبر کنید. The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد و هنوز خبری از توسعه‌ی بازی روی کنسول نسل بعد سونی یعنی پلی‌استیشن 5 نیست. در ادامه، اسکرین‌شات‌های منتشر شده از این بازی را مشاهده می‌کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا