تصاویر جدید The Last of Us 2 زیبایی‌های بی‌حد و حصر بازی را نمایش می‌دهد

شاید غم تاخیر در تاریخ انتشار بازی کاسته شود!

تصاویر جدید The Last of Us 2 زیبایی‌های بی‌حد و حصر بازی را نمایش می‌دهد بهزاد شعبانی ۰ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
تصاویر جدید The Last of Us 2

تصاویر جدید The Last of Us 2 ساعاتی پیش توسط سازندگان این بازی منتشر شد که در آن می‌توانید به وضوح قدرت چهره‌پردازی و خلق محیط‌های فوق‌العاده در این اثر را مشاهده کنید.

این در حالی است که شب گذشته، خبر تاخیر در تاریخ عرضه‌ی بازی The Last of Us Part II داغ سنگینی بر دل طرفداران این بازی آخرالزمانی برجای گذاشت. متاسفانه به مانند بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها، تاثیرات منفی ویروس کرونا گریبان‌گیر صنعت بازی‌های ویدیویی هم شده است که از مهم‌ترین تبعات آن می‌توان به نامشخص بودن تاریخ انتشار قسمت دوم The Last of Us اشاره کرد.

البته این اولین باری نیست که تاریخ انتشار The Last of Us 2 با تاخیر مواجه می‌شود. در ابتدا قرار بود که این اثر بهمن ماه سال گذشته به انتشار برسد که به خاطر مشکلاتی که در روند توسعه‌ی این بازی پیش آمد، تاریخ عرضه‌ی آن به خرداد ماه سال جاری موکول شد. حالا هم ویروس کرونا، سد راه عرضه‌ی جهانی این بازی شده است تا انتشار قسمت دوم ماجراجویی‌های الی و جوئل به تاریخی نامشخص انتقال یابد.

با این حال، استودیوی ناتی‌داگ، سازنده‌ی این بازی رسما تایید که فرآیند ساخت بازی به پایان رسیده و بر همین اساس انتظار می‌رود تا با مهار و کنترل ویروس کرونا، موعد انتشار این بازی مورد انتظار هم فرا برسد.

ساعاتی پیش، تصاویر جدید The Last of Us 2 منتشر شد تا بعد از شنیدن خبری تلخ، سورپرایزی جذاب برای طرفداران این بازی باشد. شاید جالب باشد که بدانید این تصاویر توسط کاربری به نام Nibel در توییتر منتشر شده است. همان طور که انتظار می‌رفت، در این تصاویر هنرمندی طراحان استودیوی ناتی‌داگ بیداد می‌کند. از طراحی چهره‌ها گرفته تا خلق محیط‌های فوق‌العاده، همگی از جهشی دیگر در صنعت توسعه‌ی بازی‌های ویدیویی خبر می‌دهند.

اسکرین شات‌های جدید بازی The Last of Us Part 2 را مشاهده می‌کنید:

تمامی این اسکرین‌شات‌ها از خروجی این بازی در کنسول PS4 Pro گرفته شده است. TLoU 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا