#مهسا_امینی

تماشا کنید: جوئل و الی در ماد God Of War کلیکر‌ها را سلاخی می‌کنند!

گذر جوئل و الی از مسیر کریتوس

جوئل و الی از بازی The Last Of Us در ماد God Of War سال ۲۰۱۸ روی کامپیوتر، کلیکر‌ها و هیولا‌های نورس را می‌کشند!

 

اخیرا یک ماد ساخته شده که کارکتر‌های اصلی بازی محبوب و پرطرفدار The Last Of Us یعنی جوئل و الی را در دنیای بازی God Of War 2018 روی کامپیوتر قرار می‌دهد و نتیجه این ماد هم شدیدا جالب از آب درآمده.

نه تنها کریتوس و آتریوس بازی God Of War با جوئل و الی بازی The Last Of Us عوض شده‌اند، بلکه سلاح Leviathan Axe کریتوس نیز با یک لوله عوض شده است!

همچنین جای شخصیت The Stranger در اوایل بازی نیز با شخصیت دیوید از بازی The Last Of Us عوض شده و اولبن مبارزه‌ی جذاب بازی به لطف ماد God Of War رنگ و بوی کاملا متفاوتی را به خود گرفته است.

طرفداران دو بازی مذکور می‌توانند ماد فوق را طریق این لینک دریافت کنند. با این حال گفتنی است که این ماد رایگان نیست. اگر به بازی The Last Of Us علاقه زیادی ندارید هم می‌توانید ماد‌های جذاب دیگری مانند ماد سیمپسونز که برای این بازی ساخته شده است را تهیه کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

تمامی این ماد‌ها انتظار را برای بازی God of War: Ragnarok کمی آسان‌تر خواهد کرد. خوشبختانه گزارش‌های اخیر حاکی از این هستند که سونی قصد دارد بازی موردانتظار را در ماه نوامبر (ماه آبان) سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه کند.

نظر شما در مورد این ماد God Of War چیست؟ آیا به خوبی پیاده‌سازی شده است؟ ماد موردعلاقه شما کدام است؟ فکر می‌کنید که نسخه بعدی این بازی تا پایان سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا