#مهسا_امینی

سه چهره دیگر به تیم بازیگری سریال The Last Of Us اضافه شده‌اند

پروژه در فاز فیلمبرداری قرار دارد

صداپیشه تامی در The Last of Us

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Deadline، صداپیشه تامی در The Last of Us و دو چهره دیگر در سریال نقش‌آفرینی خواهند کرد.

در پی عرضه بازی The Last of Us در سال ۲۰۱۳ میلادی و ثبت موفقیت‌های بزرگ، سونی تلاش کرد یک فیلم سینمایی بر اساس انحصاری خود ساخته و روانه سالن‌های نمایش کند اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا پروژه در برزخ تولید گرفتار شود. با گذشت چند سال، ساخت اقتباس چراغ سبز را دریافت کرد اما اینبار خبری از یک فیلم نیست، بلکه سازندگان می‌خواهند اثر را در قالب یک سریال بسازند. نیل دراکمن (Neil Druckmann) که خالق مجموعه آخرین ما به شمار می‌رود، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی است. کریگ مازن (Craig Mazin) هم به عنوان شورانر انتخاب شد. او با مشارکت دراکمن فیلمنامه‌ها را آماده کرده است.

پس از تایید سریال، گمانه‌زنی‌ها درباره بازیگران اصلی شروع شد. طرفداران گزینه‌های مختلفی را معرفی می‌کردند که از دیدشان شباهت ظاهری بسیاری به جوئل و الی داشته و از همه مهم‌تر، توانایی این را داشتند که نقش‌های مزبور را به سرانجام برسانند. HBO و پلی‌استیشن پروداکشنز در اقدامی غیرمنتظره پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) را برای نقش‌های اصلی انتخاب کردند. عدم شباهت آن‌ها به کاراکترهای جوئل و الی در بازی‌های ویدیویی انتقادات گروهی از طرفداران را برانگیخته است.

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی از اضافه شدن سه نام جدید به تیم بازیگری سریال The Last of Us خبر داد. نفر اول، جفری پیرس (Jeffrey Pierce) است که وظیفه صداپیشگی تامی را در بازی‌های ویدیویی بر عهده داشت. او به عنوان شخصیتی به نام پری جلوی دوربین می‌رود که یک فرد شورشی در منطقه قرنطینه است. نفر دوم و سوم ماری بارتلت (Murray Bartlett) و کان اونیل (Con O’Neil) هستند که به ترتیب نقش‌های فرانک و بیل را ایفا می‌کنند. فرانک و بیل دو بازمانده از شیوع ویروس مرگبار هستند که با هم در یک شهر جدا شده از دیگر مناطق زندگی می‌کنند.

صداپیشه تامی در The Last of Us
از راست به چپ: کان اونیل، ماری بارتلت و جفری پیرس

جفری پیرس بازیگر و صداپیشه شاخصی به شمار رفته و در پرونده هنری‌اش در نام آثار مهمی مانند بازی‌های Medal of Honor: Warfighter و Call of Duty: Infinite Warfare و سریال Castle Rock دیده می‌شود. ماری بارتلت اخیرا در The White Lotus حضور یافته و کان اونیل هم یکی از نقش‌های Chernobyl را ایفا کرد.

مرل دندریج (Merle Dandridge) که وظیفه صداپیشگی مارلین در مجموعه بازی‌های The Last of Us را بر عهده داشته، برای ایفای نقش خود در سریال بازمی‌گردد. دلیل سرنوشت متفاوت جفری پیرس را باید در تیم بازیگری جستجو کرد. شبکه HBO و استودیو پلی‌استیشن پروداکشنز مدت‌ها قبل گابریل لونا (Gabriel Luna) را برای نقش تامی انتخاب کرده بودند. در ضمن، بد نیست بدانید نیکو پارکر (Nico Parker) نقش سارا دختر جوئل را ایفا می‌کند.

همان‌طور که گزارش‌های غیررسمی مدعی شده بودند، فیلمبرداری سریال The Last of Us شروع شده و حتی اولین تصویر پشت صحنه آن به فضای مجازی راه یافته است. طبق برنامه‌ریزی‌ها، فاز فیلمبرداری در ژوئن سال آینده میلادی به اتمام می‌رسد. با در نظر گرفتن این اتفاق می‌توان گفت پخش سریال در خوشبینانه‌ترین حالت اواخر سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا