اولین تصویر پشت صحنه سریال The Last of Us منتشر شد

این تصویر احتمالا بازسازی یکی از صحنه‌های بازی است

اولین تصویر پشت صحنه سریال The Last of Us

گابریل لونا بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی ساعاتی قبل اولین تصویر پشت صحنه سریال The Last of Us را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد.

پس از اینکه The Last of Us در سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 3 عرضه شد و توانست موفقیت‌های بزرگی را رقم بزند، سونی و ناتی داگ تصمیم گرفتند اقتباس لایو اکشنش را در قالب یک فیلم جلوی دوربین برده و به سینماها بیاورند اما تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند. با گذشت مدتی، HBO به پروژه پیوست و مدیوم هم از سینما به تلویزیون تغییر پیدا کرد. با اعلام خبر و معرفی افرادی که دست‌اندرکاران اصلی به شمار می‌روند، یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران آخرین ما شکل گرفت: چه بازیگرانی نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند؟

از آن‌جایی که پلی‌استیشن پروداکشنز و HBO سکوت اختیار کرده بودند و هیچ صحبتی از بازیگران اصلی سریال The Last of Us به میان نمی‌آوردند، طرفداران دست به کار شده و گزینه‌های مد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی معرفی کردند. در چنین شرایطی، اعلام شد پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) به عنوان جوئل و الی جلوی دوربین ظاهر می‌شوند. پاسکال به واسطه The Mandalorian محبوبیت زیادی کسب کرده بود اما تعداد قابل‌توجهی از طرفداران به انتخابش اعتراض داشتند. آن‌ها معتقد بودند او و رمزی هیچ کدام شباهتی به کاراکترهای مزبور در بازی‌ها ندارند.

گابریل لونا (Gabriel Luna) بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی چندی پیش اولین تصویر پشت صحنه سریال The Last of Us را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. عکس مورد بحث، پدرو پاسکال، نیکو پارکر (Nico Parker) و لونا را در حالی نشان می‌دهد که داخل یک خودرو نشسته و لبخند زده‌اند. پارکر و لونا به ترتیب نقش‌های سارا و تامی را ایفا می‌کنند. از همین رو، طرفداران عقیده دارند عکس مزبور به قبل از همه‌گیری ویروس مرگبار تعلق دارد. اگر نسخه اول را تجربه کرده باشید و حافظه‌تان یاری کند، در ابتدای بازی این سه شخصیت سوار ماشین شده و سعی می‌کنند خود را از آشوبی که به راه افتاده نجات دهند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

سریال The Last of Us بر اساس اولین نسخه ساخته می‌شود و حتی برخی دیالوگ‌ها عینا به دنیای لایو اکشن راه می‌یابند اما یک بازسازی دقیق و مو به مو نخواهد بود. طبق گفته سازندگان، صحنه‌های اکشن در مقایسه با بازی کمتر شده تا تمرکز بیشتری روی داستان و شخصیت‌ها قرار بگیرند. همچنین برخی از بخش‌های داستان تغییر کرده یا بهبود می‌یابد. در حال حاضر مشخص نیست منظور سازندگان چه بخش‌هایی بوده است. علاوه بر این، شاهد صحنه‌هایی خواهیم بود که بنا به دلایلی از بازی حذف شده بودند.

کریگ مازن (Craig Mazin) که با ساخت مینی سریال Chernobyl به شهرت رسید، شورانر سریال آخرین ما به شمار می‌رود. نیل دراکمن (Neil Druckmann) خالق The Last of Us به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی در ساخت مشارکت دارد. از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان یاسمیلا ژبانیچ (Jasmila Žbanić) و علی عباسی (Ali Abbasi) را نام برد که به عنوان کارگردان به پروژه پیوسته و قرار است فیلمنامه‌ها را جلوی دوربین ببرند.

فیلمبرداری هم اکنون آغاز شده و به گفته برخی منابع نزدیک به یک سال طول می‌کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا