#مهسا_امینی

نولان نورث: بیشتر برای سریال The Last of Us هیجان زده هستم تا فیلم Uncharted

صداگذار شخصیت Nathan Drake در خصوص سریال The Last of Us می‌گوید

نولان نورث سریال The Last of Us

صداگذار شخصیت Nathan Drake یعنی نولان نورث در سری بازی‌های Uncharted از هیجان خود در مورد سریال The Last of Us می‌گوید.

بدون شک نولان نورث یکی از بهترین صداگذاران در عرصه‌ی انیمیشن و بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آید. اکثر علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی او را برای ایفای نقش در قالب Nathan Drake، شخصیت اصلی سری Uncharted می‌شناسند. حال او به تازگی در مورد علاقه‌ی خود به سریال The Last of Us و فیلم سینمایی Uncharted حرف‌های جالبی را مطرح کرده است. 

 همانطور که می‌دانید، خالق مینی‌سریال Chernobyl یعنی کریگ مازن با همکاری سونی و شرکت ناتی داگ روی اقتباس تلویزیونی The Last of Us کار می‌کند. از طرفی هم فیلم سینمایی Uncharted توسط سونی در حال توسعه است. نولان نورث در جریان قسمت جدیدی از برنامه‌ی Retro Replay گفت که او برای سریال The Last of Us بیشتر از فیلم سینمایی Uncharted هیجان زده بوده چرا که این سریال کیفیت بالاتری خواهد داشت. او در این رابطه گفت:

 من فکر می‌کنم که آن‌ها سریال The Last of Us را بسیار بهتر از فیلم Uncharted بسازند. به نظر من سریالی که در حال تولید آن هستند، بسیار حیرت آور است. به خاطر این که آن‌ها Craig Mazin کسی که سریال Chernobyl ساخت و ریسک‌های بسیاری برای فیلم انجام داده را برای این کار دعوت کرده‌اند. من برای سریال خیلی هیجان زده‌ام. باید حقیقت را بگویم که حتی از فیلم Uncharted هم بیشتر هیجان دارم. برای این که در فیلم Uncharted بازیگر دوست داشتنی من یعنی Mark Wahlberg حضور دارد ولی من او را گزینه‌ی مناسبی برای نقش سالی نمی‌دانم.

سریال The Last of Us روی شبکه‌ی تلویزیونی HBO به نمایش گذاشته خواهد شد اما مراحل تولید سریال هنوز آغاز نشده است. Craig Mazin گفته بود که تا روند توسعه‌ی بازی The Last of Us Part II ادامه داشته باشد، وارد شدن برای مراحل تولید فیلم امری غیر ممکن است. همچنین در کنار این موضوع، بازی The Last of Us Part II دوباره تاخیر خورد و مشخص نیست که در چه تاریخی برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا