مدت زمان قسمت پایانی سریال The Last of Us بسیار غافل‌گیر کننده است

اختتامیه بسیار کوتاه

مدت زمان قسمت پایانی سریال The Last of Us بسیار غافل‌گیر کننده است

شبکه HBO اعلام کرد که مدت زمان قسمت پایانی سریال The Last of Us فقط 43 دقیقه است. عددی که احتمالا همه را غافل‌گیر می‌کند.

تاکنون چهار قسمت از سریال The Last of Us پخش شد و هرکدام از این قسمت‌ها، مدت زمان متفاوتی داشتند. اپیزود اول این سریال با نام “When You’re Lost in the Darkness” به طرز غیر منتظره‌ای طولانی بود و یک ساعت و هفده دقیقه به طول کشید. در حالی که اپیزود دوم با نام “Infected” فقط پنجاه دقیقه بود. اپیزود سوم با نام “Long, Long Time” یک ساعت و دوازده دقیقه، و اپیزود چهارم با نام “Please Hold to My Hand” چهل و سه دقیقه زمان داشتند. تا حالا این چهار قسمت، بخش زیادی از داستان بازی را پوشش دادند و به تازگی هم با هنری (Henry) و سم (Sam) دیدار کردیم. هنوز فاصله‌ی زیادی تا قسمت پایانی سریال The Last of Us باقی مانده است. ولی در ادامه، به مدت زمان اپیزودهای آینده نگاهی خواهیم داشت.

مدت زمان قسمت‌های پایانی سریال The Last of Us

شبکه‌ی HBO از طریق توییتر @Cryptic4KQual، مدت زمان پنج قسمت پایانی سریال The Last of Us را اعلام کرد.

مدت زمان اپیزود پنجم با نام “Endure and Survive“، شصت دقیقه است و وقایع داستان پس از کلیف هنگر اپیزود قبل را دنبال می‌کند. با توجه به تریلرها، در قسمت پنجم برای اولین بار شاهد بلودر (Bloater) در سریال هستیم. از طرفی باید ببینیم که داستان احساسی شخصیت‌های سم و هنری در کنار جوئل (Joel) و الی (Ellie) چگونه پیش می‌رود.

قسمت ششم سریال The Last of Us با نام “Kin” درست مثل قسمت پنجم، 60 دقیقه به طول می‌کشد. با توجه به داستان بازی، احتمالا در این اپیزود شاهد منطقه‌ی Wyoming و در ادامه، دانشگاه Eastern Colorado خواهیم بود. شخصیت تامی (Tommy)، برادر جوئل با اجرای گابریل لونا (Gabriel) دوباره در این قسمت حضور دارد.

مدت زمان قسمت هفتم با نام “Left Behind” پنجاه و شش دقیقه است. نام این اپیزود درست با نام DLC بازی The Last of Us هم‌خوانی دارد و مشخص است که پس زمینه‌ی داستان الی و چگونگی گاز گرفته شدنش را در این قسمت مشاهده می‌کنیم. شخصیت رایلی (Riley) بهترین دوست الی با اجرای استورم رید (Storm Reid) در این قسمت حضور دارد.

قسمت هشتم سریال The Last of Us با نام “When We Are In Need” دارای مدت زمان 51 دقیقه‌ای خواهد بود. این بخش از سریال، داستان فصل زمستان در بازی را روایت می‌کند. جایی که شخصیت الی با یک گروه خطرناک برخورد می‌کند. در این اپیزود، اتفاقات خوبی پیش روی الی نخواهد بود.

قسمت پایانی سریال The Last of Us با نام “Look for the Light” با مدت زمان 43 دقیقه، فصل اول سریال را به اتمام می‌رساند. قسمت پایانی، کوتاه‌ترین اپیزود در کل این سری است. وقایع این قسمت در Salt Lake City جریان دارد و شاهد بازگشت مارلین (Marlene) و گروه فایرفلایز (Fireflies) خواهیم بود.

چرا زمان کوتاه قسمت آخر سریال، منطقی به نظر می‌رسد؟

همان‌طور که در لیست بالا مشاهده کردید، پنج قسمت پایانی سریال The Last of Us، درست مثل قسمت‌های قبل، هر کدام دارای مدت زمان متفاوتی هستند. شبکه‌ی HBO تا الان ثابت کرده که برای همه‌ی دقیقه‌های این سریال، ارزش قائل است. آن‌ها سعی می‌کنند تا در تمام لحضه‌ها به بازی و تم اصلی داستان، وفادار بمانند.

با توجه به این‌که قسمت پایانی سریال The Last of Us فقط 43 دقیقه است (با در نظر گرفتن تیتراژ شروع و پایان سریال)، احتمالا از همان دقیقه‌ی اول، شاهد سکانس‌های اکشن و احساسی خواهیم بود. شاید بسیاری از افراد انتظار داشتند تا این اپیزود طولانی‌تر باشد. اما با توجه به این‌که جوئل و الی در این اپیزود کار سختی در پیش ندارند و خودشان را به ساختمان فایرفلایز می‌رسانند، پس این مدت زمان کوتاه، منطقی به نظر می‌رسد. با این حال قسمت آخر سریال The Last of Us باید از تمامی دقایقش به بهترین نحو ممکن استفاده کند. این قسمت باید ثابت کند که کیفیت از کمیت، مهم‌تر است.

قسمت پنجم سریال The Last of Us روز شنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه HBO پخش می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا