تماشا کنید: تریلر قسمت پنجم سریال The Last of Us منتشر شد

گسترش بیشتر و بیشتر داستان اصلی با شخصیت‌های جذاب جدید!

با پایان قسمت چهارم سریال The Last of Us و آشنایی با شخصیت‌هایی جدید و البته شخصیت‌هایی که در سری بازی نیز با آن‌ها آشنا شده بودیم، به سراغ تریلر قسمت پنجم سریال The Last of Us می‌رویم که خبر از مخاطرات جدید می‌دهد!

قسمت چهارم سریال The Last of Us با معرفی شخصیت‌هایی کاملا جدید به نام‌های کاتلین (Kathleen) و پری و ورود دو شخصیت قدیمی یعنی هنری (Henry) و برادر کوچک او یعنی سم (Sam) به پایان رسید. تریلر قسمت پنجم سریال The Last of Us در حالی که کوتاه بود، جزئیات قابل توجهی از قسمت جدید سریال پر طرفدار د لست آف آس را برای ما نمایش داد.

با توجه به تریلر کوتاه این قسمت، ما باید شاهد گسترش بیشتر خط داستانی جدید سریال با حضور کاتلین و رقابت او با هنری باشیم. از سوی دیگر، همانطور که انتظار می‌‌رفت هنری و سم، با شخصیت‌های اصلی سریال یعنی جوئل (Joel) و الی (Ellie) همگام و هم مسیر شده و با خطرات بسیاری روبه رو می‌شوند.

علاوه بر آن، تریلر انتشار یافته از قسمت پنجم سریال، خبر از بخش اکشنی تازه با حضور یکی از غول‌های دنیای د لست آف آس یعنی بلوتر (Bloater) که طرفداران سری بازی د لست آف آس به خوبی با آن آشنا هستند را داده و البته نگاهی غیر مستقیم به آن در قسمت چهارم سریال نیز داشتیم. از گفته‌های کاتلین که به آزادی کانزاس سیتی و البته اجرای عدالت در برابر هنری اشاره دارند نباید به سادگی گذر کرد!

نکته جالب توجه درباره قسمت پنجم که در تریلر نیز به آن اشاره شد، انتشار پیش از موعد این قسمت از سریال است. قسمت پنجم سریال د لست آف آس به دلیل تداخل با مسابقات نهایی لیگ فوتبال آمریکایی، در عوض بامداد روز دو شنبه، بامداد روز شنبه به وقت ایران انتشار خواهد یافت. نظر شما درباره تریلر قسمت پنجم سریال The Last of Us چیست؟ به نظر شما باید منتظر صحنه‌های اکشنی باشیم که کمتر در این سریال دیده شده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا