1%
  • 0/10

سوتی‌ فیلمبرداری سریال The Last of Us در قسمت ششم پیدا شد

نباید صحنه‌ی زیبای ملاقات الی با شیمر را خراب می‌کردید!

سوتی‌ فیلمبرداری سریال The Last of Us در قسمت ششم پیدا شد ۱۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سوتی‌ فیلمبرداری سریال The Last of Us در قسمت ششم پیدا شد

مخاطبان تیزبین شبکه‌ی HBO، سوتی‌هایی را از ادیت و فیلمبرداری سریال The Last of Us در قسمت ششم پیدا کردند.

قسمت ششم سریال The Last of Us، سه ماه پس از اتفاقات اپیزود قبل، داستان جوئل (Joel) و الی (Ellie) را در سفر به جکسون و تجدید دیدار با شخصیت تامی (Tommy)، روایت می‌کند. هرچقدر که این اپیزود در زمینه‌ی داستان گویی، قوی ظاهر شده، اما سوتی‌های فراوانی در فیلمبرداری این قسمت از سریال The Last of Us دیده می‌شود.

چندی پیش، کاربری با نام @stjguitarist در توییتر، تصویری را از اعضای گروه فیلمبرداری سریال The Last of Us در قسمت ششم، منتشر کرد. ظاهرا تیم سازنده فراموش می‌کند که این بخش را از اثر نهایی حذف کند. در تصویر زیر، اعضای گروه فیلمبرداری زیر درخت‌های سمت چپ تصویر، قابل مشاهده هستند.

به تازگی یک سوتی دیگر هم توسط کاربران پیدا شد. در بخشی از قسمت ششم، الی با اسبی به نام شیمر (Shimmer) ملاقات می‌کند. شیمر، نقش بسیار مهمی در بازی The Last of Us Part II دارد و در ماجراجویی الی، با او همراه است. اینجا شیمر فقط چند ماه دارد و الی برای اولین بار با او دیدار می‌کند. سکانسی بسیار زیبا که البته با سوتی‌های فیلمبرداری سریال The Lsst of Us، خراب شده است. در این سکانس، یک نفر از پایین سعی دارد تا شیمر را کنترل کند و دست او در تصویر قابل مشاهده است.

چرا سریال The Last of Us در زمینه‌ی ویرایش چنین مشکلاتی دارد؟

همان‌طور که گفتیم، دو سوتی بزرگ در فیلمبرداری سریال The Last of Us به وضوح قابل مشاهده هستند. ما از The Last of Us انتظار داریم که تا حد ممکن، واقع گرایانه ظاهر شوند. اما وجود چنین مشکلاتی، مانع رسیدن به این هدف می‌شود‌. جالب است بدانید سایر سریال‌های شبکه‌ی HBO هم با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردند. برای مثال در بخشی از سریال Game of Thrones، لیوان قهوه‌ی استارباکس روی میز وجود دارد. یا سریال House of The Dragon هم در زمینه‌ی جلوه‌های بصری دارای مشکلاتی است.

ظاهرا برخلاف مصونیت الی نسبت به کله چماقی‌ها، اما سریال The Last of Us در برابر سوتی‌های شبکه‌ی HBO مصون نیست. باید مشکلات فیلمبرداری سریال The Last of Us را در کارنامه سوتی‌های شبکه‌ی HBO ثبت کنیم. البته سریال‌هایی که بالاتر از آن‌ها نام بردیم، از محبوب‌ترین و پربازدیدترین سریال‌های شبکه‌ی HBO هستند. پس مشکلات آن‌ها خیلی راحت در فضای مجازی پخش می‌شوند در حالی که شاید چنین مواردی در سریال‌های کوچک‌تر، به این راحتی قابل شناسایی نباشند. مخصوصا که پس از قضیه‌ی لیوان قهوه در سریال Game of Thrones، مخاطبان شبکه‌ی HBO چشمان‌شان را از قبل تیزتر کرده‌اند.

جالب است بدانید که مدتی قبل بلا رمزی (Bella Ramsey) بازیگر نقش الی در مصاحبه‌ای توضیح داد که هنگام ضبط قسمت پنجم، توسط یکی از کلیکرها به چشمانش ضربه خورد. از طرفی جفری پیرس (Jeffrey Pierce) بازیگر نقش تامی در بازی و پری (Perry) در سریال، در مورد احتمال تمدید سریال The Last of Us برای فصل سوم صحبت کرد. سریال The Last of Us چندی پیش موفق شد تا در زمینه‌ی بیشترین زمان تماشا، رکورد سریال House of The Dragon را بشکند.

سریال The Last of Us هر هفته روز دوشنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه‌ی HBO پخش می‌شود. قسمت هفتم این سریال، داستان بسته‌ی الحاقی Left Behind را پوشش می‌دهد. فراموش نکنید که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments