بازیگر نقش الی هنگام ضبط اپیزود پنجم توسط یک کلیکر به چشمانش ضربه خورد

کلیکرها حتی هنگام ضبط هم بی‌رحم هستند

بازیگر نقش الی هنگام ضبط اپیزود پنجم توسط یک کلیکر به چشمانش ضربه خورد

بلا رمزی (Bella Ramsey) بازیگر نقش الی (Ellie) در سریال The Last of Us، هنگام ضبط صحنه‌های اکشن قسمت پنجم، توسط یک کلیکر به چشمش ضربه خورد.

اپیزود پنجم سریال The Last of Us شامل صحنه‌های اکشن تنش‌زا با حضور افراد آلوده است. برای ضبط سکانس پایان بندی این قسمت با حضور آلوده‌ها، بیش از 65 بازیگر بدل‌کار در آن همکاری داشتند. جالب است بدانید که بازیگر نقش بلودر برای اجرای این نقش مجبور بود تا یک لباس تقریبا 40 کیلویی را بر تن کند.

ضبط چنین سکانسی اصلا کار راحتی نیست و به تازگی بلا رمزی، بازیگر نقش الی ادعا کرده که در این سکانس، یکی از کلیکرها واقعا به او ضربه زد. به گفته‌ی بلا رمزی این کلیکر به طور تصادفی چشم او را سیاه کرد. با این حال بلا رمزی، اجرای خود را متوقف نکرد و به ایفای نقش ادامه داد.

بلا رمزی، بازیگر نقش الی در مصاحبه‌ای با رسانه‌ی IGN با افتخار در مورد جراحتش از اپیزود پنجم سریال The Last of Us صحبت می‌کند و حادثه‌ای که باعث سیاهی چشم او شد را توضیح می‌دهد.

در یک لحضه، کلیکری که در حال مرگ بود در حین دست و پا زدن، به چشم من ضربه زد. تقریبا نزدیک بود که آن لحضه از اجرای نقش دست بکشم اما به بازی ادامه دادم.

حتی اگر بحث جراحت را کنار بگذاریم، باز هم فیلم‌برداری صحنه‌ی انفجار و حمله‌ی افراد آلوده، اصلا کار راحتی نبود. ضبط چنین صحنه‌ای با حضور بی‌شمار افراد آلوده، تیراندازی، انفجار و آتش، کار بسیار سختی است. بازیگر نقش الی در این باره می‌گوید:

ضبط این صحنه از در حین تنش و استرس فراوان، احساس شگفت انگیزی داشت. من خیلی به آن افتخار می‌کنم و حسابی به من خوش گذشت.

بلا رمزی برای ادامه‌ی بازیگری در نقش الی مشتاق است

بلا رمزی به عنوان بازیگر نقش الی، به خوبی از پس وظیفه‌اش برآمده و اجرای فوق‌العاده‌ای را به ما تحویل داده است. اخیرا بلا رمزی اعلام کرد که حاضر است برای سالیان سال، نقش الی را اجرا کند. حتی با این‌که ترول‌های اینترنت، شرایط را برای بلا رمزی سخت کرده‌اند، اما این قضیه مانع اجرای نقش الی توسط بلا رمزی نمی‌شود. به گفته‌ی بلا رمزی، او بی‌صبرانه منتظر است تا با دینا (Dina) در فصل دوم ملاقات کند. اخیرا در قسمت ششم سریال، متوجه‌ی دختری می‌شویم که به احتمال زیاد همان دینا است. نیل دراکمن (Neil Druckmann) خالق The Last of Us به نحوی این موضوع را تایید کرده است. با توجه به این‌که سریال The Last of Us برای فصل دوم تمدید شد، بازیگر نقش الی دیر یا زود با دینا ملاقات می‌کند. فصل دوم این سریال، اقتباسی از داستان بازی The Last of Us Part II خواهد بود.

اپیزود پنجم سریال The Last of Us حسابی نظر مخاطبان را به خود جذب کرد و بیشترین نمره را در بین اپیزودهای سریال The Last of Us در IMDB کسب کرد. این اپیزود در رسانه‌ی سرگرمی نمره‌ی 9 را کسب کرد و از آن به عنوان قسمت غنی و احساسی یاد می‌کنیم. قسمت پنجم، تغییرات گسترده‌ای را نسبت به بازی اصلی ایجاد کرد و نسخه‌ی متفاوتی از سم (Sam) و هنری (Henry) را به مخاطب معرفی می‌کند. در ادامه نظرات‌تان را در مورد بازیگر نقش الی با ما به اشتراک بگذارید. 

4.1 18 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا