رکورد سریال The Last of Us در مقابل House of The Dragon

The Last of Us در تلوزیون هم رکوردشکنی می‌کند

رکورد سریال The Last of Us در مقابل House of The Dragon

رکورد شکنی سریال The Last of Us در مقابل House of The Dragon، موفقیت دیگری را برای این اقتباس از بازی ویدیویی به ارمغان آورد.

سریال The Last of Us توسط کریگ مازین (Craig Mazin) و نیل دراکمن (Neil Druckmann) اقتباسی از روی بازی‌ای با همین نام است. ظاهرا مجموعه‌ی The Last of Us نه تنها در دنیای بازی‌های ویدیویی، بلکه در تلوزیون هم به رکورد شکنی ادامه می‌دهد. حضور نیل دراکمن، خالق اصلی بازی The Last of Us نقش به سزایی در موفقیت این سریال دارد.

دوباره شاهد رکورد جدیدی از سریال The Last of Us هستیم و این‌بار، مجموع زمان تماشای این اثر، از سریال House of The Dragon عبور کرد. به تازگی اطلاعات جدیدی از عملکرد جدیدترین سریال شبکه‌ی HBO منتشر شد و حالا می‌دانیم که اپیزود‌های اول و دوم سریال The Last of Us در مجموع 837 میلیون دقیقه دیده شده‌اند.

سریال House of The Dragon یک پیش زمینه برای Game of Thrones است. همین مسئله افراد زیادی را به تماشای این سریال سوق می‌دهد. این سریال در طول اولین نمایش خود، به مجموع 741 دقیقه زمان تماشا، دست یافت. این رکورد سریال The Last of Us ثابت می‌کند که چقدر یک اقتباس از بازی‌های ویدیویی می‌تواند موفقیت آمیز باشد و در جمع غول‌های تلوزیون، خودی نشان دهد. البته که بزرگی جامعه طرفداران بازی The Last of Us در این موفقیت بی تاثیر نیست.

این خبر توسط رسانه‌ی Nielson به اشتراک گذاشته شده است که آمار بازدید هفته‌ی 16 تا 22 ژانویه را نشان می‌دهد. تا آن زمان، دو اپیزود از سریال The Last of Us در دسترس قرار داشت.

رشد سریال The Last of Us

این آمار نشان می‌دهد که بسیاری از طرفداران، پس از پخش قسمت اول به تماشای این سریال روی آورده‌اند. چرا که در آمارهای اولیه، سریال House of The Dragon عملکر بهتری در زمینه‌ی تعداد بیننده‌ها داشت. طبق آمار قبلی، سریال The Last of Us با 4.7 میلیون بیننده، پشت سر سریال House of The Dragon با 10 میلیون بازدید قرار داشت.

رکورد جدید سریال The Last of Us، این اثر را در کنار عناوین موفق شبکه‌ی نتفلیکس مثل سریال Wednesday قرار می‌دهد. آن هم در حالی که هم‌اکنون هشت قسمت از سریال Wednesday در دسترس است ولی این آمار، فقط دو قسمت اول سریال The Last of Us را پوشش می‌دهد.

باید ببینیم آیا این سریال تا قسمت پایانی، مخاطبان خود را حفظ می‌کند یا خیر. تاکنون سریال The Last of Us به شدت با استقبال طرفداران مواجه است. همانطور که در پست‌های قبل اعلام کردیم، قسمت پنجم این سریال با نام “Endure and Survive” که داستان برادران هنری (Henry) و سم (Sam) را روایت می‌کند، با کسب نمره‌ی 9.6، بیشترین نمره را در بین اپیزودهای این سریال کسب کرد. از طرفی قسمت سوم “Long, Long Time” با پوشش داستان شخصیت‌های بیل (Bill) و فرنک (Frank) با نمره‌ی 8، کم‌ترین نمره را در بین اپیزود‌های این سریال دارد.

سریال The Last of Us هر هفته دوشنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه HBO پخش می‌شود. فراموش نکنید که نظرات‌تان را در مورد این سریال با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا