آمار بازدید سریال The Last of Us در شبکه HBO Max رکوردشکنی کرد!

رقابتی دور با اژدهاسواران

آمار بازدید سریال The Last of Us

طبق آمار بازدید سریال The Last of Us ظاهرا این مجموعه اقتباسی، به یک رکوردشکنی تازه دست پیدا کرده و جایگاه خاصی را بین آثار HBO Max از آن خود کرده است.

طبق اعلام بسیاری از منتقدان در وبسایت متاکریتیک و همچنین طرفداران، سریال The Last of Us‌ که قسمت اول آن به تازگی منتشر شده، یکی از بهترین لایو اکشن‌هایی است که با اقتباس از داستان یک بازی ساخته شده و توجه بینندگان آثار شبکه HBO Max را به خود جلب کرده است. این سریال که داستان سری بازی The Last of Us را دنبال می‌کند، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) را در نقش جوئل (Joel) و بلا رمزی (Bella Ramsey) را در نقش الی (Ellie) به تصویر می‌کشد تا همان ماجرایی که پیش‌تر با گیم پلی تجربه کرده بودیم را اینبار در قالب یک سریال تلویزیونی ببینیم.

با این حال، ضمن اینکه اخیرا صحبت‌ها و بحث‌های بسیاری درباره انتخاب بازیگران نقش‌های اصلی این سریال، در فضای مجازی توسط کاربران رد و بدل می‌شد،‌ اما به نظر می‌رسد که طرفداران از داستان و ماهیت کل سریال راضی بوده‌اند؛ چراکه رکورد بازدید این سریال در شبکه HBO Max چیزی حدود ۴.۷ میلیون در روز اول پخش برآورد شده و این میزان، عملا رکوردی جدید محسوب می‌شود!

اما رکورد آمار بازدید سریال The Last of Us آن را به جایگاه نخست نرساند..

در واقع طی سالیان گذشته، تنها دو سریال موفق شده‌اند تا رکورد سریال Boardwalk Empire را که سال ۲۰۱۰ پخش شده بود. این دو اثر، House of The Dragon و The Last of Us بوده‌اند. اما باید بدانید در حالی که رکورد ۴.۷ میلیون بازدید خیلی خیره‌کننده به نظر می‌رسد، اما قسمت اول از فصل اول سریال House of The Dragon موفق شده تا بازدید نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده را داشته باشد!

انتظار می‌رود که تا مدتی طولانی رکورد بازدید ۱۰ میلیون بیننده توسط اثر دیگری شکسته نشود، اما جالب است که پس از House of The Dragon با این آمار، عنوان The Last of Us با نصف بازدید جایگاه دوم را از آن خود کرده است. با این وجود، پیش از پخش قسمت اول از سریال TLoU، بسیاری طرفداران نگران این اقتباس بودند و حال به نظر می‌رسد که اکثر آن‌ها با نحوه روایت داستان موافق بوده‌اند.

با این حال، گرچه داستان سریال دقیقا طبق همان قالب دنیای بازی به پیش می‌رود، اما این روایت خط به خط شبیه به نسخه بازی نیست؛ بلکه سازندگان دست را برای ایده‌پردازی و حذف و اضافه برخی بخش‌ها باز گذاشته‌اند که خود باعث نظرهای مثبت و منفی اخیر، درباره این سریال شده است. اما آیا شما از قسمت اول سریال The Last of Us راضی بودید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا