فروش افتتاحیه‌ی The Invisible Man در حدود ۵۰ میلیون دلار بوده است

جدیدترین محصول بلام‌هاوس پروداکشنز، در رتبه‌ی نخست باکس آفیس

فروش افتتاحیه‌ی The Invisible Man

فیلم ترسناک و علمی تخیلی The Invisible Man در اولین هفته‌ی اکران خود در آمریکا ۲۹ میلیون دلار فروخت و در رتبه‌ی نخست پرفروش‌ترین‌های باکس آفیس قرار گرفت.

بلام‌هاوس پروداکشنز طی ده سال اخیر تمرکز خود را روی آثار ترسناک قرار داد و توانست به موفقیت‌های تجاری بسیاری دست یابد. جدیدترین محصول این شرکت تحت عنوان The Invisible Man از هفته‌ی گذشته راهی سینماها شد و از همان ابتدا بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد. این اثر ترسناک و علمی تخیلی درباره‌ی زن جوانی به نام سسیلیا کاس است که نامزد خود را مدتی قبل از دست داد. سسیلیا سعی می‌کند با ماجرا کنار بیاید اما طی اتفاقاتی متوجه می‌شود نامزدش نمرده و به فردی نامرئی تبدیل شده است.

با توجه به آمارهای رسمی منتشر شده، فروش افتتاحیه‌ی The Invisible Man مبلغ ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار میلیون دلار بود که از این مقدار، ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار از سینماهای آمریکا و ۲۰ میلیون دلار هم از سینماهای دیگر کشورها به‌دست آمده است. محصول مشترک بلام‌هاوس پروداکشنز و یونیورسال پیکچرز همچنین در اولین هفته‌ی اکران خود توانست رتبه‌ی نخست پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته در آمریکا را از آن خود کند.

رتبه‌ی دوم به Sonic The Hedgehog تعلق گرفت که در طول هفته‌ی گذشته توانست ۱۶ میلیون بفروشد. این اثر اقتباسی طی دو هفته‌ی گذشته صدرنشین باکس آفیس آمریکای شمالی بود. اقتباس سینمایی سونیک تاکنون ۲۶۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است. رتبه‌ی سوم هم به فیلم The Call of the Wild رسید که در آن بازیگران شناخته شده‌ای از جمله هریسون فورد (Harrison Ford) حضور دارند. این اثر ماجراجویی در دومین هفته‌ی اکران خود توانست به فروشی معادل ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار در باکس آفیس داخلی دست یابد.

انیمه‌ی My Hero Academia: Heroes Rising موفق شد در طول هفته‌ی گذشته ۵ میلیون دلار فروخته و رتبه‌ی چهارم را به خود اختصاص دهد. فیلم Bad Boys for Life هم به رتبه‌ای بهتر از پنجم دست پیدا نکرد. قسمت سوم پسران بد توانست ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار به مجموع فروش خود اضافه کند. این اثر اکشن و کمدی از اوایل ژانویه به سینماها آمد و در طول این مدت بیش از ۴۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. طبق شایعه‌ها، قسمت چهارم ساخته می‌شود و مارتین لارنس (Martin Lawrence) و ویل اسمیت (Will Smith) هم برای ایفای نقش‌هایشان باز خواهند گشت.

هشتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی تحت عنوان Birds of Prey از اوایل فوریه‌ی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و علی‌رغم بازخوردهای عموما مثبت از سوی مخاطبان و منتقدان نتوانست عملکرد مناسبی در باکس آفیس داشته باشد. این اثر در هفته‌ی اخیر تنها ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار فروخت و در رتبه‌ی ششم قرار گرفت. مجموع فروش این فیلم ابرقهرمانی هنوز از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور نکرده است. رتبه‌ی هفتم این هفته به Impractical Jokers: The Movie رسید که بر اساس یک سریال تلویزیونی ساخته شده است. این فیلم در هفته‌ی گذشته ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروش داشت.

فیلم تحسین شده‌ی 1917 در طول هفته‌ی گذشته ۲ میلیون و ۶۷۰ هزار دلار فروخت و در رتبه‌ی هشتم ایستاد. فیلم‌های Brahms: The Boy II و Fantasy Island هم رتبه‌های نهم و دهم را به‌دست آوردند. میزان فروش این دو اثر به ترتیب ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار و ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا