تهیه‌کننده‌ی The Flash نخستین تصویر را از پشت صحنه منتشر کرد

فیلمبرداری به‌زودی آغاز می‌شود

تهیه‌کننده‌ی The Flash

باربارا موسکیتی تهیه‌کننده‌ی The Flash ساعاتی قبل اولین تصویر پشت صحنه را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد.

نخستین اقتباس سینمایی فلش یکی از پروژه‌های پرحاشیه‌ی وارنر و دی‌سی فیلمز طی سال‌های گذشته محسوب می‌شود. این فیلم به صورت رسمی در اکتبر ۲۰۱۴ تایید شد و قرار بود در تاریخ نامشخصی از ۲۰۱۸ روی پرده‌ی نقره‌ای بیاید اما این اتفاق به خاطر دو دلیل رخ نداد: دلیل اول، تغییرات متعدد در تیم تولید بود. طی سال‌های اخیر کارگردانان و نویسندگان مختلفی به پروژه اضافه شده و پس از مدتی کار، تیم را ترک کردند؛ دلیل دوم و پایانی را می‌توان در وارنر یافت. این استودیو پس از اینکه Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League نتوانستند مطابق انتظارات عمل کنند، برنامه‌های خود را تغییر دادند. در نتیجه‌ی این تغییرات، اکران فلش چند سالی عقب افتاد.

پس از فراز و نشیب‌های فراوان، اندی موسکیتی (Andy Muschietti) و کریستینا هادسون (Christina Hodson) به تیم The Flash اضافه شده و به ترتیب وظایف کارگردانی و آماده‌سازی نسخه‌ی نهایی فیلمنامه را بر عهده گرفتند. موسکیتی در حالی که ۳۹ سال داشت توجه گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) را جلب کرد و بدین ترتیب، وارد هالیوود شد. او با ساخت اقتبا‌س‌های سینمایی It نشان داد دل تورو اشتباه نمی‌کرده است. هادسون هم نام‌های Bumblebee و Birds of Prey را در پرونده‌ی کاری خود دارد. در ضمن، مدتی بعد از پیوستن اندی موسکیتی به تیم، باربارا موسکیتی (Barbara Muschietti) با وارنر به توافق رسید و یکی از تهیه‌کنندگان پروژه شد. او خواهر اندی موسکیتی است.

باربارا موسکیتی، نخستین تصویر از پشت صحنه‌ی The Flash را ساعاتی قبل از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این عکس، اندی موسکیتی را مقابل استودیوی لیوزدن نشان می‌دهد که به وارنر تعلق داشته و در انگلستان واقع شده است. انتشار چنین تصویری توسط باربارا موسکیتی را می‌توان حکم تاییدی بر گزارش وب سایت Backstage دانست که حدودا یک ماه پیش مدعی شده بود فیلمبرداری اولین اقتباس فلش در استودیوی لیوزدن صورت می‌گیرد. در ضمن، باربارا در کپشن پست به آغاز روند ساخت دکورهای مورد نیاز برای ضبط صحنه‌های اشاره کرد. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده توسط تهیه‌کننده‌ی The Flash را مشاهده کنید:

فیلم Spider-Man 3، یکی از مورد انتظاترین پروژه‌های مارولی حال حاضر به شمار می‌رود؛ زیرا در جریان آن با نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی ملاقات می‌کنیم. The Flash، از شرایط مشابهی در میان علاقه‌مندان به آثار دی‌سی برخوردار است. با توجه به گزارش‌های رسمی و غیر رسمی، فلش در جریان فیلم به گذشته می‌رود تا جان مادرش را نجات دهد اما این اتفاق باعث تغییراتی در جهان هستی می‌شود. در نتیجه‌ی این تغییرات، نسخه‌های مختلف بتمن به جریان داستان ورود پیدا می‌کنند.

در انتها، لازم به ذکر است اولین اقتباس سینمایی فلش از تاریخ ۱۳ خرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۳ ژوئن سال ۲۰۲۲) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا